Sergejus Maslobojevas

Sergejus Maslobojevas savaitgalį bandys apginti titulą (4)

Jau vasario 11 dieną (šeštadienį) Vokietijos Eseno mieste klaipėdietis Sergejus Maslobojevas stos į kovą ginti „Glory“ sporto organizacijos pasaulio kikbokso čempiono titulo.

Klaipėdiečio varžovas - Surinamo atstovas Donegi Abena.

Prieš pusantrų metų šį jau dabar 24-erių kovotoją S. Maslobojevas įveikė teisėjų sprendimu - taškais.

„Geros nuotaikos, esame pasiruošę kovingai, viskas vyksta pagal planą“, - prieš dvikovą savo mintimis dalinosi „Glory“ pasaulio čempiono treneris Andrius Šipaila.

Tai bus pirmas kartas, kuomet S. Maslobojevas gins pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą, kurį iškovojo praėjusių metų spalį, įveikęs marokietį Tariką Khabezą.

Tuomet kova dėl išsvajoto diržo nebuvo itin lengva - kovotojas iš Maroko atkakliai priešinosi, o lietuvis kovos metu ne kartą keitė planus - paskutiniuose raunduose teko ieškoti papildomų jėgų, nes prieš stojant į ringą buvo patyręs kelių traumą.

S. Maslobojevo varžovas D. Abena savo kelią pradėjo ne kikbokso, o bokso ringe. O ir prieš kovą su S. Maslobojevu pareiškė, kad tokių klaidų, kurias darė pirmoje jų kovoje, nebebus - pakeitė savo kovos stilių.

„Jis ganėtinai jaunas kikboksininkas. Pažiūrėsime, kiek jis pakeitė tą stilių, tačiau tikrai nestovėjo vienoje vietoje. Matėme, kaip kovojo prieš keletą mėnesių, nes tą pačią dieną Sergejus iškovojo čempiono titulą. D. Abena gerai dirba rankomis, tai yra bokso palikimas. Nėra patogus varžovas, keičiasi smūgiais, greitai kontratakuoja. Svarbiausia - nepadaryti klaidų, nebijoti keistis smūgiais. Žinoma, kartais tai būna pranašumas, kartais - trūkumas. Bet jis tikrai nebijo rizikuoti atsakant į smūgius, toks jo kovojimo stilius“, - būsimą varžovą vertino A. Šipaila.

Dar po kovos 2021-ųjų spalio mėnesį D. Abena neslėpė nusivylimo, kad teisėjai pergalę atidavė lietuviui.

Tuomet ne kartą žiniasklaidoje ir socialinėje erdvėje kritikavo tokį sprendimą. Tačiau S. Maslobojevo treneris mano, kad tokie kaltinimai tiesiog juokingi: „Mes kovojame organizacijai, kuri yra Nyderlanduose, ir dar kovojome ten. Apeliacijos į teisėjų darbą kiek juokingos, nes buvome svečiai. O jiems visada sunku įrodyti savo pranašumą.“

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder