Šeštadienį „Dragūnui“ - svarbus mūšis su Dobelės komanda

Šeštadienį Klaipėdos „Dragūnas“ pradės Baltijos rankinio lygos atkrintamąsias kovas - 14 val. savoje aikštelėje (Taikos pr. 61A) susikaus su Dobelės „Tenax“ (Latvija) rankininkais.

Ketvirtfinalio serijoje yra kaunamasi iš dviejų rungtynių - namuose ir išvykoje, tad dragūniečiams svarbu Klaipėdoje pasiekti kuo geresnį rezultatą, kad Latvijoje būtų ramiau.

„Dobelės komanda Baltijos rankinio lygos čempionato reguliariajame čempionate savo grupėje užėmė antrąją vietą, o mes kitoje grupėje likome treti. Dobelės komanda - gerai subalansuota, joje yra tiek jaunų, tiek patyrusių žaidėjų. Reikalų bus, bet jei mes norime patekti į finalo ketvertą, kito kelio nėra - reikia nugalėti. Tą stengsimės ir daryti“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Dragūno“ vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

Anot jo, kiekvienas įvartis namuose bus aukso vertės, kadangi skaičiuojasi dviejų rungtynių rezultatas.

„Visi žinome kaip svarbu laimėti namuose, nes išvykoje būna sunkiau. kaip sakoma: namuose padeda ir sienos, ir savi sirgaliai. Taigi, kviečiu visus Klaipėdos rankinio ir šiaip sporto mylėtojus šeštadienį atvykti į “Dragūno„ areną ir palaikyti savo miesto komandos“, - ragino G. Cibulskis.

Vaikai, moksleiviai, negalią turintys ir pensinio amžiaus sulaukę žiūrovai, pateikę pažymėjimą, rungtynes galės stebėti nemokamai.

Prieš rungtynes bus galimybė įsigyti „Dragūno“ klubo atributikos.

Atsakomosios Baltijos rankinio lygos ketvirtfinalio rungtynės su Dobelės komanda vyks kovo 25 dieną (šeštadienį) Latvijoje.

Dragūniečiai į šią akistatą stoja pasisėmę gerų emocijų - trečiadienį Klaipėdoje Lietuvos rankinio lygos čempionato rungtynėse rezultatu 38:32 (20:20) patiesė Lietuvos čempionus - Vilniaus VHC „Šviesa“ rankininkus.

FOTO APRASAS PASIRUOŠĘ. Klaipėdos „Dragūno“ ekipai šeštadienį - svarbus tarptautinis mūšis su svečiais iš Latvijos - Dobelės „Tenax“ rankininkais.

FOTO AUTORIUS RK „Dragūnas“ nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder