Šeštadienį „Švyturio“ arenoje - sportinių šokių pasaulio reitingo varžybos

Sportinių šokių gerbėjams - džiugi žinia: jau šį šeštadienį Klaipėdos "Švyturio" arenoje vyks sportinių šokių pasaulio reitingo varžybos "Klaipėda Open 2023".

Į uostamiestį sugužės net 1700 šokėjų iš įvairių pasaulio šalių. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai finalinį varžybų etapą nuo 21 val. "Švyturio" arenoje galės stebėti nemokamai.

"Pernai "Klaipėda Open" turnyre dalyvavo 800 šokėjo, o šiemet daugiau nei dvigubai daugiau - net 1700. Džiaugiamės, kad šios varžybos bus rekordinės.

Tarp dalyvių bus Vokietijos, Kipro, Izraelio, Italijos, Prancūzijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Lietuvos ir kitų šalių. 

Jie varžysis dėl pasaulio sportinių šokių reitingo taškų, Klaipėdos miesto mero taurių ir kitų prizų", - "Vakarų ekspresui" sakė Klaipėdos sportinių šokių klubo "Žingsnis", kuris ir yra pagrindinis šių varžybų organizatorius, vadovas Martynas Kūra. 

Tarp dalyvių išvysime ir klaipėdietį Kiprą Kūrą su porininke Elze Gintvile Valiūnaite, kurie yra ne tik Lietuvos čempionai, bet ir tarp pasaulio sportinių šokių lyderių.

Klaipėdietis K. Kūra yra pasaulio vicečempionas, Europos finalininkas ir nusipelnęs šokėjas.

Taip pat šiose varžybose dalyvaus ir mažieji 4-6 metų šokėjai, tad jų tėveliams ir žiūrovams taip pat bus ką veikti.

Pasak K. Kūros, į Klaipėdą atvyks net 11 šalių teisėjai.

"Tai yra didžiausias teisėjų skaičius", - pabrėžė jis.

Varžybos "Klaipėda Open 2023" bendras Klaipėdos sporto klubo "Žingsnis", Klaipėdos miesto savivaldybės, Lietuvos sportinių šokių federacijos ir pasaulinės sportinių šokių federacijos renginys.

"Miesto dėka žiūrovai šias varžybas galės stebėti nemokamai - 21 val. finalinį etapą atidarys Andrius Rimiškis, o vėliau pasirodys šokėjai. Atrankinės kovos vyks nuo 9 val. ryto. Atrankines kovas žiūrovai taip pat galės stebėti nemokamai", - pabrėžė M. Kūra.

Jis pasidžiaugė, kad daug prie to, kad Klaipėdoje įvyktų šios varžybos prisidėjo ir Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė ir Klaipėdos sporto bendruomenė.

Klaipėdoje yra gilios sportinių šokių tradicijos, kurias sukūrė Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai, o pastaraisiais metais sėkmingai tęsia jų auklėtiniai, Klaipėdos sportinių šokių klubo "Žingsnis" vadovai Ramunė ir Martynas Kūrai.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder