Šį savaitgalį - Kazimiero Budrio taurės finalas ir kiti sporto renginiai

PENKTADIENĮ, šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos sporto rūmuose (Dariaus ir Girėno g. 10) vyks jau 46-asis tarptautinis šeimų krepšinio turnyras „Kazimiero Budrio taurė“.

Varžybų pradžia penktadienį - 17 val.

Varžybų atidarymo ceremonija - 19 val.

Šeštadienį ir sekmadienį krepšinio kovos prasidės nuo 10 val., sekmadienį 12 val. - mažasis finalas, 13 val. - tritaškių konkursas, 14 val. - didysis finalas.

15 val. - turnyro uždarymas ir nugalėtojų apdovanojimas.

„Jau 46-ąjį kartą vyksiantis tarptautinis šeimų krepšinio turnyras “Kazimiero Budrio taurė„ rodo, kokios gilios yra krepšinio tradicijos Klaipėdoje. Pajūrio kraštas Lietuvos rinktinėms išugdė ne vieną puikų krepšininką, prie to neabejotinai prisidėjo ir šis unikalus šeimų turnyras“, - sakė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.

Šviesaus atminimo K. Budrio šeimų krepšinio turnyras rengiamas nuo 1977 metų ir seniai išaugo iki tarptautinio lygio. Jame yra dalyvavusios šeimų komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Suomijos, Vokietijos.

Ypatingo dėmesio sulaukė 2011 metais vykęs 35-asis turnyras, kuriame pirmą kartą dalyvavo ryškiausios Lietuvos krepšinio žvaigždės - Arvydo Sabonio šeimos komanda. Nuo 2019 metų, kai Anapilin iškeliavo K. Budrys, šeimų krepšinio turnyrų organizavimą puikiai pratęsė jo bendražygis Algirdas Vaicekauskas (nuotraukoje kairėje).


BIRŽELIO 3-4 dienomis (penktadienį ir šeštadienį) Klaipėdoje į lemiamas kovas stos stipriausios Moksleivių krepšinio lygos U14 Mergaičių čempionato ekipos. Į finalinį etapą uostamiestyje pateko Šiaulių KA „Saulė“ I, Vilniaus KM I, Ukmergės SC I-„Vilkmergėlė“ ir aikštelės šeimininkės V. Knašiaus KM. Finalinės čempionato kovos vyks V. Knašiaus krepšinio mokykloje (Dubysos g. 10, Klaipėda).

Penktadienį nuo 16 val. pirmosiose pusfinalio rungtynėse pečius surems Šiaulių KA „Saulė“ I (trenerė Jolanta Martinonienė) ir Vilniaus KM I (trenerė Šarūnė Valinskaitė) auklėtinės, iškart po jų - nuo 18.15 val. į kovą stos V. Knašiaus KM (trenerė Ramunė Kumpienė) ir Ukmergės SC I-„Vilkmergėlė“ (trenerė Anželika Martikonienė).

Šeštadienį nuo 11 val. vyks mažasis finalas, 13.15 val. - kova dėl nugalėtojų taurės. 15 val. - apdovanojimų ceremonija.


PALANGOJE penktadienį ir šeštadienį vyks Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės atviros varžybos ir LLAF sporto klubų komandinės varžybos. Šiose varžybose dalyvaus 26 lengvaatlečiai iš Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) ir apie 400 atletų iš Lietuvos bei Latvijos. Penktadienį varžybų Palangos stadione pradžia - 16 val., šeštadienį - 12 val.


PAJĖGIAUSIAS Lietuvos jaunių teniso raketė klaipėdietis Edas Butvilas tęsia žygį Prancūzijos atvirojo jaunių teniso turnyro dvejetų varžybose. 17-metis lietuvis kartu su kroatu Mili Poljičaku pateko į ketvirtfinalį.

Lietuvio ir kroato pora aštuntfinalyje trečiadienio vakarą 6:0, 7:6 (7-2) nugalėjo kroato Lukos Mikruto ir ispano Pedro Rodeno porą ir laukia savo varžovų, su kuriais susirems dėl bilieto į pusfinalį.

Tuo metu vienetų varžybų aštuntfinalyje klaipėdietis taip pat trečiadienį neatsilaikė prieš šveicarą Dylaną Dietrichą. Primename, kad pernai E. Butvilas kartu su ispanu Alejandro Manzanera triumfavo jaunių dvejetų Vimbldono turnyre.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder