Šiandien dvi Klaipėdos komandos kovos dėl LSKL trofėjų

Šiandien Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) dvi Klaipėdos komandos kausis dėl 24-ojo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) trofėjų: Klaipėdos universitetas (KU) grumsis LSKL Didžiosios taurės finale, o LCC tarptautinio universiteto (LCC) ekipa - dėl Mažosios LSKL taurės.

Pirmieji nuo 16 val. į dvikovą nuo 16 val. stos LCC tarptautinis universitetas (LCC) ir Vilniaus universitetas (VU).   

Nuo 18.30 val. įvyks LSKL Didžiosios taurės finalas tarp vieninteliių iš LSKL ekipų šį sezoną nepralaimėjusių Mindaugo Stašio treniruojamų Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkų ir daugkartinių Lietuvos bei Europos studentų krepšinio čempionų Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentų.

"Nuotaikos geros. Būti šios šventės dalimi ir dar finale kautis namuose - puikus jausmas. Laukiame savų sirgalių būrio, juk sirgaliai - tarsi papildomas žaidėjas. Labai norėtųsi pasipriešinti VDU ekipai ir perrašyti LSKL istoriją", "Vakarų ekspresui" sakė KU ekipos treneris M. Stašys.

Jis teigė, kad finale turėtų pasirodyti pajėgiausia KU ekipos sudėtis.

"Tikimės ir jaunųjų ir neptūniečių - Nojaus Mineikio, Oskaro Pleikio, Mato Vaitkaus, Gedimino Leščiausko, Petro Piekaus pagalbos. Dar visi kartu tokios sudėties šį sezoną nerungtyniavome. Matysime kaip mums seksis. Tikiuosi, kad kojos ir rankos finale nedrebės, juk šie žaidėjai jau turi patirties", - pabrėžė M. Stašys.

LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas pasidžiaugė, kad abi Klaipėdos ekipos pateko į finalus ir simboliška, kad LSKL finalinės kovos keliasi į Klaipėdą.

"Tikimės, kad klaipėdiečiai savo sirgaliams namuose pademonstruos gerą žaidimą ir sukurs tikrą krepšinio šventę. Kviečiame visus krepšinio sirgalius tapti šių įvykių liudininkais", – kalbėjo LSKL prezidentas.

Kalbant apie LCC ekipą, buvo priminta, kad ji jau LSKL Mažosios taurės finale rungtyniavo 2019 metais ir tuomet iškovojo taurę.

Organizatorių nuotr.

"LSKL finalinėse kovose Klaipėdoje studentams bus gera proga dar kartą įrodyti savo vertę, kad atkreiptų Lietuvos studentų krepšinio rinktinės trenerių dėmesį. Juk šią vasarą Kinijoje vyks universiada", – priminė LSKL prezidentas klaipėdietis R. Cibauskas.

LSKL rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose susitiks dvi Kauno ekipos – Kauno technologijos universitetas (KTU) ir Lietuvos sporto universitetas (LSU) – vyks 2022 metų kovo 7 dieną (pirmadienis) Kaune, KTU sporto salėje (Radvilėnų pl. 19).

Rungtynių pradžia – 18 val.

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder