Šįvakar „Neptūnas“ Klaipėdoje nežais, visos mintys – į kovą su „Lietkabeliu“ (1)

Klaipėdos „Neptūnas“ turi dar beveik savaitę apsigydyti traumas, laukti kol keli žaidėjai pasveikę grįš į treniruotes po COVID-19 ligos ir galės visu pajėgumu kibti į atsakomąsias „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynes su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Neptūniečiai pagal tvarkaraštį sekmadienį „Švyturio“ arenoje turėjo kilti į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovą su Prienų „Labas GAS“ ekipa, tačiau visa laimė, šios rungtynės buvo nukeltos į vasario 3 dieną. 

Taigi, dabar visą koncentraciją ir mintis neptūniečiai gali sutelkti į turbūt kol kas šį sezoną svarbiausią kovą su „Lietkabeliu“, kuri vyks sausio 15 dieną Panevėžyje. Sėkmės atveju, „Neptūnui“ būtų įteiktas kelialapis į „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą.

„Neptūnui“ patekti tarp keturių stipriausių Lietuvos komandų – jau būtų didelis laimėjimas, o dar būtų galima pabandyti pabandyti ir dėl prizinių vietų.

Visi žinome, kad „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finaliniame ketverte yra kaunamasi iš vienų rungtynių, tad čia būna visko.

Galime prisiminti ir 2014 metus, kai Prienų „TonyBet“ Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės pusfinalyje sensacingai parklupdė Kauno „Žalgirį“ (84:76) ir finale skėlė antausį Vilniaus „Lietuvos rytui“ (92:91). Ši pergalė tuomet prilygo fantastiniam filmui, tačiau visgi kartais atsitinka, kad įvyksta ir stebuklai, nors ir kaip fantastiškai tai beskambėtų  

Tai, kad neptūniečiai gali lygeverčiai kautis su šia Panevėžio ekipa, buvo įrodyta sausio 5 dieną, kai dėl komandą užklupus COVID-19 pandemijos, neptūniečiai Klaipėdoje prieš „Lietkabelį“ kovėsi vos šešiese ir didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje bei tik pačioje dvikovos pabaigoje, likę vos penkiese ir lyderiai prisirinkę pražangų, saugojosi, žaidė atsargiai ir pralaimėjo vos 4 taškų skirtumu -  69:73.

„Tikrai tokio kovingumo ir atsidavimo seniai nebuvau matęs ir buvau labai to pasiilgęs. Net neabejojau, kad jie tai duos. Tačiau viso to yra per didelė kaina“, - trečiadienį po rungtynių per spaudos konferenciją kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Dainius Adomaitis.

Taigi, šioje „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio serijoje dar niekas nebaigta - atsakomosios rungtynės vyks sausio 15 dieną Panevėžyje. Tikimasi, kad iki tol „Neptūno“ žaidėjai bus pasveikę po COVID-19 ligos ir mūšis jau bus visai kitoks.

„Neptūnas“ su pirmose ketvietfinalio rungtynėse nežaidusiais Deividu Gailiumi, Edgaru Želioniu, Matu Jogėla, Isaku Bontonu, Juliumi Juciku ir dar keliais jaunais žaidėjais turėtų pademonstruoti jau visai kitokį veidą.

BC „Neptūnas“ nuotr.

Sidebar placeholder