Smiltynės paplūdimyje - smagios šeimų rankinio kovos

Smiltynės paplūdimyje dvi dienas vyko jau tradiciniu tapęs ketvirtasis tarptautinis Šeimų paplūdimio rankinio turnyras.

Turnyre dalyvavo 5 komandos: dvi iš Vilniaus - „Labutis“ ir Balčiūnai, po vieną iš Latvijos - „Green Land“, Klaipėdos - Urbonai ir Šiaulių - Saliamoriai.

Komandos sužaidė tarpusavyje, geriausiai sekėsi Labučiams ir Urbonams.

Visos komandos buvo apdovanotos turnyro taurėmis ir medaliais.

„Labai džiugu ir miela akiai, kai komandas sudaro broliai, sesės, mamos, tėčiai, sūnūs, dukros. Tiesiog smagiai pažaidėme, pabuvome drauge, o nugalėtojų ir prizininkų neišskyrėme - vienodai apdovanojome visus. Gaila, kad dėl įvairių priežasčių turnyre negalėjo dalyvauti Klaipėdos rankinio trenerių Stropų, Juškėnų, Cibulskių bei kitos nuolatinės turnyro komandos“, - „Vakarų ekspresui“ pasakojo šio turnyro organizatorius Vidmantas Toliušis.

Po turnyro uždarymo visiems norintiems buvo suorganizuotas papildomas turnyrėlis. Trims išrinktiems „balsingiausiems“ komandų dalyviams, buvo suteikta galimybė pabūti komandų treneriais ir jie turėjo galimybę suburti savo komandą iš visų norinčiųjų pažaisti paplūdimio rankinį.

Naujieji komandų treneriai puikiai susitvarkė su iškeltomis užduotimis. Po rungtynių buvo renkamas geriausias treneris. Juo tapo Mindaugas Kenstavičius.

„Buvo ir tokių dalyvių, kurie rankinį išbandė pirmą kartą ir jau išreiškė norą lankyti rankinio treniruotes“, - pasidžiaugė V. Toliušis.

Turnyrą stebėjo nemažas būrys žiūrovų, tarp kurių buvo ir rankinio veteranų.

Dėkojame visiems Šeimų paplūdimio rankinio turnyro dalyviams bei Klaipėdos miesto savivaldybei, kuri dalinai finansavo šitą turnyrą - Šeimų sporto šventę.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder