Švęsti valstybinę dieną kvies prie šaškių ir šachmatų lentų

Valstybines dienas galima švęsti ne tik kultūros ar kituose renginiuose, bet ir besivaržant prie šaškių ar šachmatų lentų. Tokią tradiciją jau kelerius metus puoselėja klaipėdiečiai, ją tęs ir šiemet.

Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną - Kovo 11-ąją - Klaipėdos miesto sportininkų namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 24) planuojamas tradiciniu tapęs žmonių, turinčių negalią, šachmatų ir šaškių turnyras.

Turnyre kviečiami dalyvauti ne jaunesni kaip 16 metų amžiaus šachmatų ir šaškių sporto entuziastai.

Turnyro dalyviai registruojami el. paštu [email protected], būtina nurodyti dalyvio vardą, pavardę, rungtį (šachmatai/šaškės), miestą, amžių, atstovaujamą klubą, įstaigą ar organizaciją.

Dalyvavimas - nemokamas.

Varžybų kovo 11 dieną pradžia - 11 val.

Šachmatais ir šaškėmis žaidžiama šveicariškąja sistema, ratų skaičius nustatomas pagal užsiregistravusių dalyvių skaičių, laiko kontrolė - 15 min.

Maksimalus dalyvių skaičius: šaškės - 24, šachmatai - 24.

Užsiregistravus maksimaliam dalyvių skaičiui, išankstinė registracija bus stabdoma, o turnyro vietoje bus galima registruotis tik neatvykus iš anksto užsiregistravusiems dalyviams.

Medaliais, diplomais ir prizais bus apdovanojami 1-3 vietas asmeninėje įskaitoje užėmę tiek šaškių, tiek šachmatų atstovai.

Bus kovojama ir komandinėje įskaitoje dėl Klaipėdos sportininkų namų-muziejaus įsteigtų taurių - bus apdovanoti tiek šaškių, tiek šachmatų geriausių komandų žaidėjai pirmos vietos taurėmis.

Bus sumuojami vieno klubo / įstaigos / organizacijos trijų geriausius rezultatus pasiekusių dalyvių taškai, siekiant nustatyti komandą nugalėtoją. Komandinėje įskaitoje gali dalyvauti ir ne visos sudėties komandos, bet ne mažiau kaip 2 atstovai.

Visi dalyviai bus apdovanoti turnyro partnerio - Klaipėdos baseino įsteigtomis dovanomis.

Turnyro teisėjai: Mindaugas Triušys (šachmatai) ir Ilona Minevičiūtė (šaškės).

Turnyrą organizuoja BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos padalinys Klaipėdos sportininkų namai ir Klaipėdos miesto savivaldybė. Turnyro partneris - Klaipėdos baseinas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder