Tapk „L'Officiel Lithuania“ žurnalo žvaigžde su treniruočių programa „Stinfit“

Populiariausias mados žurnalas Lietuvoje „L'Officiel Lithuania“ ir sporto bei mitybos programa „Stinfit“ skelbia dėmesio vertą konkursą, kurio pagrindiniu prizu taps galimybė pasiekti savo svajonių figūrą ir atsidurti ant „L'Officiel Lithuania“ žurnalo viršelio.

Registracija į išskirtinį konkursą vyksta iki vasario 10 dienos.

Visi, kurie apsilankys puslapyje www.stinfit.com ir įsigis „L'Officiel Lithuania“ pavasario iššūkio programą, iškart taps konkurso dalyviais ir jau vasario 13-ą dieną sulauks pirmųjų užduočių.

Treniruočių ir mitybos programos trukmė - keturios savaitės.

Pokyčių pradžia

Pirmuoju žingsniu taps nuotrauka prieš didžiuosius pokyčius, kuri po keturių savaičių visus maloniai nustebina akivaizdžiais pokyčiais.

Visą laikotarpį kiekvieną rytą dalyviai gaus specialias užduotis, apie kurių atlikimą vakarais dalinsis įspūdžiais, pasisekimais ir nuosmukiais, o kiekvieną penktadienį visų lauks išlikimo užduotis, kurią reikės įvykdyti per dvidešimt keturias valandas.

Ją įvykdę dalyviai pateks į kitos savaitės etapą.

Kiekvieną savaitę atsitiktiniu būdu bus atrinkti penki dalyviai, kurie bus kviečiami atvykti į Vilniuje esantį sporto klubą „Forum Palace“.

Būtent čia savo kūnus dailina garsiausios šalies žvaigždės.

O atrinkti šio projekto dalyviai galės gyvai pabendrauti, užduoti klausimus, gauti patarimus iš šio projekto vedėjų Ramūno Vyšniausko, Andriaus Pauliukevičiaus bei turėti galimybę susitikti su kitais žinomais nuomonės formuotojais, kurie taps projekto ambasadoriais.

Remdamiesi savo asmenine patirtimi, žinomi žmonės dalinsis patarimais ir gudrybėmis, kaip geriausių rezultatų pasiekti per trumpiausią laiką.

Pramogų pasaulyje išvaizda reiškia daug, tobulų formų siekiama įvairiausiais būdais.

Kas suteikia motyvacijos sportuoti?

Tobulų figūrų savininkės „SbyS“ prekinio ženklo įkūrėja Simona Starkutė ir grupės „69 danguje“ atlikėja Ingrida Martinkėnaitė sutiko pasidalinti paslaptimis, kas joms padeda neprarasti motyvacijos siekiant geriau atrodyti ir kokie lieknėjimo būdai patys efektyviausi.

Pasak atlikėjos I. Martinkėnaitės, tam, kad rastų savyje motyvacijos siekti tobulesnių kūno formų sporto salėje, jai prireikė dvejų metų: "Pagimdžiusi antrą dukrelę galvojau, kad man tikrai neprireiks papildomų pastangų ir kūno formos lengvai sugrįš į tokias, kokios man patinka.

Deja, taip neatsitiko. Eilinį kartą įsitikinau, kad be pastangų, be tam skirto darbo ir laiko nieko nebus.

Norint turėti gražią figūrą reikia atkreipti dėmesį į režimą - keisti mitybą, išmokti ilsėtis ir sportuoti."

Kalbėdama apie sportą ir motyvacijos paieškas I. Martinkėnaitė atvira - yra vienas patikimas būdas, kuris visuomet suveikia: "Tiesiog reikia atsistoti, pasiimti sportinę aprangą ir keliauti sportuoti.

PRIEDAI. Simona Starkutė siekdama dar geresnių išvaizdos rezultatų pasitelkia ir šiuolaikines grožio procedūras: „Masažai, limfodrenažinės ar radiodažnio procedūros man taip pat padeda siekti geresnių rezultatų.“

Aš esu labai patenkinta, kad pagaliau grįžau į sportą, aš juo mėgaujuosi.

Tikriausiai pati stipriausia motyvacija yra tada, kai tu pamatai pirmuosius pokyčius - veidas, kūno apimtys ima keistis. Tuomet nesinori sustoti.

Taip pat rekomenduoju išbandyti „Stinfit“ programą. Kiekvieną dieną į tavo telefoną ateiną įvairūs iššūkiai ir tu nebeturi kur dingti, privalai juos įgyvendinti. Taip ir rezultatai tampa akivaizdesni, ir motyvacija išlieka aukšto lygio."

Garsi atlikėja savo gyvenime yra išbandžiusi ne vieną būdą greitai atsikratyti nereikalingų kilogramų, tačiau nori perspėti visas moteris, planuojančias drastiškus būdus sulieknėti: "Daugelis griebiasi badavimo, atsisako maisto ir ieško kitų greitų būdų sulieknėti.

Deja, mes neturime „krikštamočių fėjų“, kurios gali mus pakeisti artėjant šventei ar svarbiai progai.

Toks būdas padės atsikratyti skysčių, sulėtės medžiagų apykaita ir labai greitai tie kilogramai sugrįš trigubai.

Aš siūlau keisti savo gyvenimo būdą ir rinktis saugų variantą, kurio metu savo kūną padailinsite ne trumpalaikiais pokyčiais."

Pasak I. Martinkėnaitės, motyvacijos sportuoti taip pat suteikia ir sporto treneriai.

Jei į savo treniruočių rutiną įtrauksite asmenines treniruotes su specialistais, motyvacija siekti rezultatų bus didesnė.

„Stinfit“ projektas ketina visus dalyvius supažindinti su „Forum Palace“ sporto klubu, kur kiekvieną savaitę garsūs sportininkai, treneriai, konkurso vedėjai ir organizatoriai dalinsis patarimais, įžvalgomis ir motyvuos siekti dar geresnių rezultatų artėjant svajonių figūros link.

PATARIMAS. Kalbėdama apie sportą ir motyvacijos paieškas Ingrida Martinkėnaitė atvira - yra vienas patikimas būdas, kuris visuomet suveikia: „Tiesiog reikia atsistoti, pasiimti sportinę aprangą ir keliauti sportuoti.“

Keičia rutiną

Garsi prekinio ženklo „SbyS“ įkūrėja S. Starkutė sako, kad jau yra atradusi receptą, kaip išlaikyti savo figūrą ir nepriaugti papildomų kilogramų: "Maistas ir sportas yra tie veiksniai, kurie keičia mūsų kūnus arba į gerąją pusę, arba atvirkščiai.

Būdama „Stinfit“ ambasadore, įsitikinau, kad su specialistų pagalba, papildoma motyvacija viskas vyksta sparčiau ir efektyviau.

Jeigu kalbėtume apie mane - aš bent tris kartus į savaitę sportuoju. Bet esu atradusi sau tinkamą variantą - keisti treniruotes.

Vieną dieną einu į sporto salę, kitą dieną sportuoju namuose, o trečiuoju variantu renkuosi vizitą pas kineziterapeutę, kur sprendžiame įvairias problemas.

Taip pat po treniruočių visuomet renkuosi baltymų ir aminorūgščių papildus, kurie padeda greičiau atsigauti organizmui po fizinio krūvio."

S. Starkutė kontroliuoja ir savo mitybą. Pasak garsios moters, būtent maistas dažnai pakiša koją kelyje į gražesnes kūno formas: "Aš atsisakau cukraus, taip pat stengiuosi valgyti maistą be padažų, kažkokių pridėtinių komponentų ir tai man labai padeda.

Taip pat propaguoju protarpinį badavimą. Stengiuosi, kad po mano paskutinio valgymo iki kitos dienos pusryčių praeitų bent trylika, keturiolika valandų.

Dabar nusprendžiau paskutinį kartą pavalgyti iki aštuntos ar devintos valandos vakaro, jei nespėju - lieku nevalgius.

Taip mes jaučiamės geriau ir galime siekti išvaizdos pokyčių.

Taip pat labai svarbus vanduo, jį aš visuomet geriu likus pusvalandžiui iki maisto, o pavalgiusi stengiuosi leisti maistui susivirškinti ir vandenį geriu praėjus bent pusvalandžiui."

Vandens svarba

Vienas iš „Stinfit“ projekto partnerių - mineralinis vanduo „Tichė“.

Pasak specialistų, būtent mineralinis vanduo ne tik padeda organizmui atgauti reikalingus mineralus, bet ir veikia kaip vienas iš būdų greičiau sulieknėti.

Dažnai žmonės neskiria alkio nuo troškulio ir papildomai užkandžiauja.

Pasauliniai dietologai rekomenduoja išalkus iš pradžių išgerti stiklinę vandens. Jis turėtų būti negazuotas. Jei alkio jausmas nedingsta per pusvalandį - tada reikėtų pavalgyti, tačiau maistas lieknėjant taip pat turėtų būti sveikesnis.

S. Starkutė siekdama dar geresnių išvaizdos rezultatų pasitelkia ir šiuolaikines grožio procedūras: "Masažai, limfodrenažinės ar radiodažnio procedūros man taip pat padeda siekti geresnių rezultatų.

Manau, kad viskas turi būti suderinta kartu.

Nėra vieno stebuklingo metodo nepriaugti svorio ar jo greitai ir sveikai atsikratyti.

Privalome sąmoningai siekti bet kokio rezultato visose srityse, tad ir su tobulomis figūromis viskas taip pat."

„Stinfit“ sveikos mitybos ir sporto programos ambasadorės ragina kiekvieną siekiantį pokyčių atrasti itin veiksmingą ir nuotykių kupiną kelią gražesnės figūros link bei tapti mados žurnalo „L'Officiel Lietuva“ viršelio veidu.

Konkurso pradžia - jau vasario 10-ą dieną. Visos taisyklės ir registracija - www.stinfit.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder