Tarptautinę neįgaliųjų dieną minėjo sportuodami

Klaipėdoje tarptautinė neįgaliųjų diena paminėta sporto ir džiaugsmo emocijomis. Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje surengta sporto šventė, kurioje dalyvavo per 150 sportiškai nusiteikusių vaikų ir suaugusiųjų.

Renginio atidarymo metu sveikinimo kalbas sakę Klaipėdos savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė ir Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos direktorius Darius Raišutis pasidžiaugė, kad šiame renginyje dalyvauja daug matytų veidų.

"Jūs čia susirenkate kasmet ir smagiai sportuodami leidžiate laiką. Vadinasi, jums čia smagu ir patinka. Mums taip pat visada smagu su jumis susitikti ir pajusti tą nuostabią atmosferą. Linkime pasiekti savus rekordus. Pats didžiausias iššūkis, laimėjimas ir sėkmė yra tada, kai nugali pats save. Gražaus jums laiko", - sakė R. Rumšienė.

Šiemet renginio organizatoriai - Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos atstovai - nusprendė įtraukti estafetės rungtis, kad dalyviai daugiau bendrautų tarpusavyje ir pajustų komandinę atmosferą.
 

https://youtu.be/apsjZCVDsGo

Ir tai išties pasiteisino - 7 komandos, susiskirstę po 10 žmonių, varžėsi dešimtyje skirtingų rungčių, vienas kitą palaikė, padrąsino ir ragino veržtis į priekį.

Dalyviai dalyvavo įvairiose bėgimo, taiklumo, judrumo, vikrumo, sumanumo ir jėgos varžybose.

Susumavus dešimties rungčių rezultatus - didžiulę pereinamąją nugalėtojų taurę iškovojo Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos atstovai.

Antrąja vieta džiaugėsi "Klaipėdos lakštutės" "Emociukų" komanda.

Trečiosios vietos laurai atiteko Klaipėdos „Litorinos“ mokyklos moksleiviams. Pastaroji mokykla gavo atskirą prizą ir už labiausiai reiškiamas džiaugsmo emocijas.

Arti prizinės vietos liko svečiai iš Priekulės socialinių paslaugų centro bei "Klaipėdos viltis" komanda.

Buvo įsteigta ir įvairių kitų nominacijų bei prizų, o visi šios šventės dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Tie, kas nedalyvavo estafečių rungtyse, turėjo kitos sportinės veiklos - galėjo įsilieti į įvairius žaidimus, išbandyti savo taiklumą mėtant smiginio strėlytes, pažaisti diskgolfą, išbandyti vėjaračius, bėgti per kliūtis, pažaisti šaškėmis, pasitikrinti jėgas rutulio stūmimo ir šuolio į tolį sektoriuose.

Po sporto rungčių dalyviai pasistiprino vaisiais ir atsigaivino vandeniu.

Renginio organizatoriai - Klaipėdos miesto savivaldybė ir BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla.

Gruodžio 3-ąją dieną pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kurios metu organizuojami įvairūs renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems, į neįgaliųjų integraciją.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder