Uždarame Klaipėdos KBC smėlio aikštyne - varžybų maratonas

Klaipėdos teniso arenoje, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne, dvi dienas vyko „Grožio akademijos“ paplūdimio teniso turnyras. Atskirai buvo surengti vyrų, moterų ir porų (mix) turnyrai.

Tarp dailiosios lyties atstovių triumfavo Irma Ramanauskienė ir Aistė Griciūtė.

Antroji vieta atiteko Sandrai Varanavičei ir Marijai Mežanskienei.

Bronzos medaliais džiaugėsi Kristina Rasčiuvienė ir Oksana Šorohova.

Tarp vyrų lygių neturėjo Tomas Račkauskas ir latvis Grits Antonovs. Sidabro medalius iškovojo Eduardas Žebrauskas ir Evaldas Kvaraciejus, bronzą - Donatas Litvinas ir Tomas Gricius.

Mišrių porų varžybose auksas atiteko Aistei Griciūtei ir Evaldui Kvaraciejui, sidabras - Anastasijai Stankevič ir Dovydui Augaičiui, bronza - Kristinai Rasčiuvienei ir Tomui Račkauskui.

Turnyrus organizavo Klaipėdos pliažo tinklinio klubas kartu su Vilniaus paplūdimio teniso mokykla.

„Jau tradiciniu tapęs turnyras peraugo į dar aukštesnį lygį ir pasijungė dar daugiau naujų žmonių. Mums tai labai svarbu, vadinasi, einame teisinga linkme“, - sakė Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovė Inga Dumbauskienė.

Šį savaitgalį Klaipėdos pliažo tinklinio klubo įrengtame smėlio aikštyne vėl virs veiksmas - penktadienį vyks atviras Klaipėdos miesto įmonių naktinis tinklinio turnyras „Eola Cup 3x3“, o gruodžio 5 dieną planuojamas atviras Klaipėdos miesto „Drogas“ šeimų paplūdimio tinklinio turnyras.

GERIAUSI. Mišrių porų nugalėtojai ir prizininkai.

Sidebar placeholder