Vacys Lekevičius prieš pusfinalio mūšį: „Messi nėra narcizas kaip Ronaldo. Jis atidirbs aikštėje“ (6)

Šįvakar nuo 20.45 val. sporto mėgėjų kraują kaitins pasaulio futbolo čempionato pusfinalio dvikova tarp Kroatijos ir Argentinos rinktinių. Dvikovą tiesiogiai iš Kataro transliuos LRT televizija.

"Vakarų ekspresas" apie šios dvikovos prognozes nusprendė pakalbinti buvusį ilgametį Klaipėdos "Atlanto" futbolo komandos vartininką ir vadovą Vacį Lekevičių, kuris išsakė savo įžvalgas.

"Manau, kad nugalės argentiniečiai. Kroatai jau išsikrovė, gal jiems jau užtenka? Kroatamas patekimas į pusfinalį - jau didelis pasiekimas. Argentiniečiai pagal meistriškumą yra pajėgesni, bet futbolas jau toks žaidimas - užmigti ant laurų negali. Nugalės tie, kas labiau norės, kas ars aikštelėje ir kovos dėl kiekvieno centimetro, dėl kiekvieno kamuolio", - pabrėžė V. Lekevičius. 

Jo teigimu, argentiniečių gretose esantis Lionelis Messi savo juodu darbu nusipelnė, kad jo komanda žaistų finale ir net laimėtų pasaulio čempionato nugalėtojų titulą.

"Messi aikštėje išties daug dirba, atiduoda savo dūšią ir nesipuikuoja, nesielgia kaip koks "pižonėlis" už aikštės ribų. Kaip daugelis matome, priešingų pavyzdžių turime - tai portugalas Cristiano Ronaldo. Tas tai tikras narcizas ir už aikštės ribų nuolat puikuojasi. Tiesa pasakius, net džiaugiausi, kai portugalai pralaimėjo ketvirtfinalyje", - sakė V. Lekevičius.

Dar jis pridūrė: "Lionelis Messi turbūt turi visus įmanomus titulus, išskyrus pasaulio čempionato, tad atėjo eilė ir jam pasidžiaugti šiuo trofėjumi. Prognozuočiau, kad argentiniečiai pusfinalyje kroatus nugalės rezultatu 2:1 ir pateks į finalą, o ten jau matysime kaip viskas klostysis. Greičiausiai teks kautis su pasaulio čempionais - prancūzais", - savo įžvalgomis su "Vakarų ekspresu" pasidalijo V. Lekevičius.       
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder