Vieni strateguoja aikštėje, kiti - už jos ribų

Trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ laukia išvyka į Jonavą ir nesuvestos sąskaitos su charizmatiškojo krepšinio trenerio Virginijaus Šeškaus auklėtiniais - Jonavos „Cbet“ krepšininkais.

„Neptūno“ ir „Cbet“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) akistata Jonavoje - trečiadienį 18.30 val.

Rungtynes tiesiogiai transliuos GO3 interneto platforma.

Neptūniečiai dar jaučia šiai ekipai kartėlį už tai, kad prieš kelias dienas „Cbet“ krepšininkų buvo eliminuoti iš Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverto.

Tuomet dvejos KMT ketvirtfinalio rungtynės buvo itin įtemptos ir emocingos - pirmąją akistatą „Neptūnas“ Klaipėdoje pralaimėjo vos 5 taškų skirtumu - 80:85, o atsakomąją dvikovą vos 1 taško skirtumu - 76:75.

IŠŠŪKIS. „Neptūno“ krepšininkų trečiadienį Jonavoje laukia rimtas iššūkis - kova su ant bangos esančia Jonavos „Cbet“ ekipa. Neptūniečiams, kurie kol kas LKL turnyro lentelėje užima vos 8 vietą, kiekvienas taškas yra labai svarbus. Dar keli pralaimėjimai, ir „Neptūno“ šansai kautis LKL atkrintamosiose pakibs ant plauko.

 

Taigi, „Neptūnui“ ambicijos įrodyti, kad tai buvo tik atsitiktinumas, turėtų būti didžiulės ir motyvacijos šiai kovai trūkti neturėtų.

Tiesa, „Cbet“ ekipa išgyvena pakilimą, nes sekamdienį ne bet kur, o Kaune rezultatu 80:76 įveikė patį Kauno „Žalgirį“, o „Neptūnas“ praėjusį savaitgalį Klaipėdoje gavo kirtį nuo Vilniaus „Ryto“ - 82:70.

Kol vyksta kovos krepšinio aikštelėje, „Neptūno“ komandos vadovai ir Klaipėdos miesto valdžia strateguoja, kaip suaktyvinti Klaipėdos krepšinio piramidę ir sugrąžinti „Neptūną“ į pergalių kelią.

Pirmadienį Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir vicemeras Arvydas Cesiulis buvo susitikę su „Neptūnas“ ir Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos vadovais.

Pagrindinė susitikimo tema buvo Klaipėdos krepšinio piramidės sutvirtinimas.

Buvo diskutuota, kaip užtikrinti, kad sistema sklandžiai veiktų ir Klaipėdos krepšinis Lietuvoje įgautų deramą pagreitį ir poziciją.

„Tartasi dėl galimos rinkodaros strategijos, kuri krepšinio piramidę įgalintų būti patrauklią ir domintų tiek vaikinus, tiek merginas, savo sportinę karjerą pradedančius Vlado Knašiaus mokykloje, matyti perspektyvą tiek vyrų, tiek moterų “Neptūno" komandose.

Kalbėta ir apie galimybę ieškoti glaudesnio bendradarbiavimo su Lietuvos krepšinio federacija, kuri taip pat galėtų būti patikimu, solidžiu ir kompetentingu partneriu.

Tikslas vienas ir paprastas - kad būtų tęsiamos ir puoselėjamos gerosios tradicijos ir tendencijos, kuriomis anksčiau džiaugdavomės. Šiandieninė situacija tikrai nėra prasta, tačiau visi rezervai neišnaudoti", - pabrėžė Klaipėdos miesto meras.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder