„Viesulo“ boksininkų pergalės Kaune ir Telšiuose

Klaipėdos „Viesulo“" sporto centro boksininkai skynė pergales Kaune ir Telšiuose: į uostamiestį parvežti visų spalvų medaliai.

Kaune vykusiame Lietuvos didžiųjų miestų jaunimo ir suaugusiųjų bokso čempionate trys „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai iškovojo medalius.

Trenerės Anos Starovoitovos treniruojami Paulius Vytautas Žymančius (gim. 2005 m.) ir Justas Gikaras (gim. 2005 m.) pasipuošė aukso medaliais, o Henrikas Sidaravičius (gim. 2006 m.) iškovojo bronzą.

Vertingos patirties čempionate įgijo Dmitrij Bondarenko (gim. 2006 m.), kuris šiemet debiutavo jaunimo amžiaus grupėje.

Džiugiomis emocijomis pasidalijusi A. Starovoitova teigė, kad kitas laukiantis išbandymas jauniesiems boksininkams - Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriam intensyviai ruošiamasi.

Taip pat praėjusį savaitgalį Telšiuose vykusiame tarptautiniame bokso turnyre „Geležinis kumštis“ „Viesulo“ atstovai iškovojo net 6 prizines vietas.

Gustas Bubliauskas (gim. 2011 m.) ir Rapolas Širvys (gim. 2007 m.) pasidabino sidabro medaliais, o Arenas Volkovas (gim. 2011 m.), Titas Kazakevičius (gim. 2007 m.), Andrej Andrejev (gim. 2005 m.) ir Adrijus Auškalnis (gim. 2005 m.) grįžo su bronza.

„Viesulo“ sporto centro komandą į turnyrą lydėjo treneriai Gytis Vaitkus ir Antanas Skripkauskas.

Šiame turnyre dalyvavo įvairių amžiaus grupių boksininkai iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, taip pat komandos iš Palangos, Pasvalio, Biržų, Tauragės, Klaipėdos ir Telšių - iš viso varžėsi 54 boksininkai.

KAUNE. Lietuvos didžiųjų miestų jaunimo ir suaugusiųjų bokso čempionate „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai su trenere Europos čempionato prizininke Ana Storovoitova. „Viesulo“ sporto centro nuotr.

KAUNE. Lietuvos didžiųjų miestų jaunimo ir suaugusiųjų bokso čempionate „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai su trenere Europos čempionato prizininke Ana Storovoitova. „Viesulo“ sporto centro nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder