„Viesulo“ rankininkams - sidabro medaliai

Auksuolės Stropienės treniruojami jaunieji Klaipėdos „Viesulo“ rankininkai Vilniuje iškovojo olimpinio čempiono Valdemaro Novickio taurės turnyro sidabro medalius.

Turnyre dalyvavo jaunimas iki 18 metų.

Klaipėdiečiai finale vos 3 įvarčiais - 33:36 (17:14) nusileido turnyro aikštės šeimininkams - Vilniaus „Tauro“ rankininkams.

Po pirmojo kėlinio klaipėdiečiai pirmavo 3 įvarčiais - 17:14, tačiau 40 dvikovos minutę vilniečiai išlygino rezultatą - 21:21. Dvikovos pabaigą šaltakraujiškiau sužaidė vilniečiai, kurie ir kėlė į viršų nugalėtojų taurę.

Reikia paminėti tai, kad Vilniaus ekipos žaidėjai - nuolatiniai savo amžiaus Lietuvos čempionai. Be to, daugelis jų vilki Lietuvos jaunimo rinktinės marškinėlius.

„Viesulo“ rankininkų pagrindą sudarė 16-17-mečiai, o vilniečių ekipoje buvo daug 18-mečių.

„Nors ir pralaimėjome, tačiau esu patenkinta vaikinų žaidimu, jų pastangomis“, - po turnyro kalbėjo „Viesulo“ komandos trenerė Auksuolė Stropienė.