Vilniaus MFA „Žalgiris“ - MRU Šiauliuose patyrę apmaudžią nesėkmę

Lietuvos „Topo centras Euronics moterų A lyga“ čempionato 2 turo rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU svečiuose 1:2 (0:1) nusileido Šiaulių „Gintros“ ekipai. 

Lygių varžovių akistatoje pirmos pasižymėjo šiaulietės, bet 76 min. žalgirietė Polina Yanchuk rezultatą išlygino. Vis dėlto, pačioje rungtynių pabaigoje „Gintros“ saugė Marija Galkina puikiu smūgiu išplėšė pergalę čempionėms.

„Gytarių“ stadione vykusias rungtynes kiek aktyviau pradėjo šiaulietės, bet MFA „Žalgiris“-MRU vartininkė Meda Šeškutė patikimai darbavosi baudos aikštelėje ir pasižymėti varžovėms neleido. Vėliau žaidimas išsilygino ir aikštėje užvirė atkakli kova. 14 min. puikią ataką surengusios žalgirietės buvo netoli įvarčio, tačiau amerikietė Paola Ellis iš kelių metrų nepataikė į vartus. Baigiantis kėliniui komandos apsikeitė pavojingomis atakomis ir smūgiais į vartus, o tiksint paskutinėms kėlinio sekundėmis prieš M. Šeškutę atsidūrusi „Gintros“ puolėja Agnieška Kazarina tiksliu smūgiu į viršutinį vartų kampą atidarė įvarčių sąskaitą.

Po pertraukos MFA „Žalgiris“-MRU strategas Bogdan Lukashenko metė į kovą Deborą Luką ir Augustę Andrijevskytę. Kartu su P. Ellis, Iuliana Colnic ir Polina Yanchuk jos aktyviai ieškojo kelių link šiauliečių vartų ir 76 minutę pagaliau pramušė čempionių gynybą. Nors tolimas I. Colnic smūgis tikslo nepasiekė, bet „Gintros“ vartininkė Aušra Klevečkaitė suklydo gaudydama kamuolį ir P. Yanchuk stipriu smūgiu iš stataus kampo išlygino rezultatą.

Po įvarčio žalgirietės nemažino tempo ir toliau stengėsi atakuoti. 82 min. puikią progą turėjo I. Colnic, tačiau išbėgusi viena prieš „Gintros“ vartininkę MFA „Žalgiris“-MRU puolėja nepataikė į vartus. Netrukus šiauliečių vartininkę tolimais smūgiais patikrino P. Ellis, bet šį kartą A. Klevečkaitė dovanų nedalino. O 85 min. jau džiūgavo šiaulietės. Po kampinio M. Galkina puikiu smūgiu iš oro pasiuntė kamuolį į žalgiriečių vartus ir vėl išvedė savo komandą į priekį.

Paskutinėmis mačo minutėmis MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės surengė kelias pavojingas atakas, jau per teisėjos pridėtą laiką D. Luka smūgiavo į varžovių vartus, tačiau daugkartinės Lietuvos čempionės atsilaikė ir šventė pergalę.

Kitas rungtynes žalgirietės žais balandžio 21 d. svečiuose su Širvintų „TransINVEST“ ekipa. Čempionato debiutantės pirmose sezono rungtynėse 0:2 nusileido „Gintrai“, bet antrame ture 4:0 nugalėjo Gargždų „Bangą“.

STATISTIKA

Šiaulių „Gintra“ – MFA „Žalgiris“-MRU 2:1 (1:0)

Įvarčiai: 76 min. P. Yanchuk; 44 min. A. Kazarina, 87 min. M. Galkina.

Įspėjimas: 62 min. P. Ellis.

MFA „Žalgiris“-MRU: Meda Šeškutė, Maya Musaskaya, Kotryna Maželytė, Vismantė Čereškaitė, Ineta Šukštulytė (46 min. Debora Luka), Laura Ruzgutė, Ugnė Slankauskaitė (83 min. Karilė Liužinaitė), Anika Kyžaitė (46 min. Augustė Andrijevskytė), Paola Ellis, Iuliana Colnic (87 min. Justina Blaževičiūtė), Polina Yanchuk. Atsargoje: Erneta Rinkevičiūtė, Santa Lichareva, Rusnė Šešplaukytė, Laura Grucytė.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder