Vokietijos dviratininkas olimpinių lenktynių įkarštyje užsuko į kavinę: „Neskaičiavau, kiek laiko ten užtrukau“

Šeštadienį Paryžiaus olimpinėse žaidynėse vyko varginančios vyrų plento dviračių grupinės lenktynės.

Sportininkams reikėjo įveikti 272,1 km distanciją ir iš anksto buvo aišku, kad visa tai užtruks daugiau nei 6 valandas. Dviratininkams teko važiuoti kepinant dideliam karščiui, o vokietis Nilsas Polittas vis bandė gaivintis vandeniu.

Galiausiai vokietį taip „prispaudė“, kad jis lenktynių metu sustojo prie kavinės ir nuėjo į tualetą.  Įprastai tokiais atvejais dviratininkai suranda nuošalesnę vietą prie kelio, bet kadangi olimpiadoje žiūrovų visur pilna, N.Polittui teko ieškoti kavinės. Ten visas būrys sirgalių jį filmavo ir sveikino.

„Neskaičiavau, kiek laiko ten užtrukau. Tiesiog trasoje buvo labai karšta ir gėriau daug vandens bei vis užkąsdavau. Dažniausiai problemų dėl to man nekyla, bet šį kartą pajaučiau kaip „suka vidurius“ ir turėjau sustoti“, - sakė N.Polittas. Po vizito kavinėje vokietis grįžo ant dviračio, pratęsė lenktynes ir finišavo 70-as, atsilikęs 19 min. 55 sek.

Lenktynes laimėjo belgas Remco Evenepoelis (6:19:34 val.), po finišo dar atlikęs kažką panašaus į tenisininko Beno Sheltono „telefono ragelio padėjimo“ gestą. Už nugalėtojo liko du prancūzai – Valentinas Madouas (+1:11 min.) bei Christophe‘as Laporte‘as (+1:16).