Žalgiriečiai romantinėse komedijose ir siaubo filmuose

Jau pasibaigus Kauno „Žalgirio“ krepšinio sezonui „Žalgiris TV“ kūrybinė grupė komandos aistruolius kviečia toliau likti su ekipa ir pristato trečiąjį šio sezono rubrikos #ArPažįstiŽalgirietį epizodą.

Šį kartą rubrika buvo dedikuota kino industrijai – legendiniam personažui Jamesui Bondui, romantinėms komedijoms bei siaubo filmams.

„Žalgiris TV“ laidų vedėjas Rytis Kazlauskas krepšininkų teiravosi, kuris iš jų galėtų vaidinti jau minėtą J.Bondą. Tarp galimų variantų nuskambėjo Nielso Giffey, Artūro Milaknio, Janio Strelnieko, Tylerio Cavanaugh ir Joffrey Lauvergne pavardės.

„Manau, kad tą daryti galėtų T. Cavanaugh, nes jis atrodo lyg slaptasis agentas“, – savo pasirinkimą grindė Joshas Nebo.

Kai žalgiriečiams teko išrinkti komandos draugą, labiausiai tinkantį vaidmeniui romantinėje komedijoje, ne kartą nuskambėjo netikėtas pasirinkimas.

„Romantinėje komedijoje turbūt galėtų vaidinti Lukas Lekavičius. Jis nekalba daug, bet kai jį pažįsti artimiau, jis atrodo romantikas“, – sakė Tai Websteris, kuriam vėliau pritarė ir T. Cavanaugh.

alfa.lt

Daugiau šmaikščių ir įdomių žalgiriečių atsakymų į šiuos klausimus rasite pasižiūrėję naujausią „Žalgiris TV“ vaizdo įrašą:

Žalgiriečiai romantinėse komedijose ir siaubo filmuose

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder