Žygimantas Janavičius praleis lemiamą Klaipėdos "Neptūno" ketvirtfinalio mačą Vilniuje su "Vilkais"

(1)

BasketNews žiniomis, Janavičius dėl peties traumos nepadės Klaipėdos „Neptūnui“ šeštadienio mače su Vilniaus „Wolves“.

Klaipėdos „Neptūnas“ lemiamas LKL sezono rungtynes pasitiks be pagrindinio atakų organizatoriaus Žygimanto Janavičiaus.

2023/2024

BasketNews žiniomis, 35-erių gynėjas dėl peties traumos praleis šeštadienio mačą su Vilniaus „Wolves“. Realu, kad Janavičiaus sezonas apskritai yra baigtas.

„Aišku, tai išmuša iš vėžių, jis pagrindinis mūsų įžaidėjas ir apskritai vienas svarbiausių komandos narių, kuris valdydavo žaidimą, – LKL tinklalapiui apie Janavičiaus praradimą kalbėjo „Neptūno“ kapitonas Deividas Gailius.

– Tai didelis praradimas, bet stengsimės tai kompensuoti. Kurie žaisdavo mažiau, turės pasitempti.“

Janavičius peties traumą patyrė pačioje antrųjų serijos rungtynių pradžioje.

Pasukęs link rūbinės žaidėjas tęsti rungtynių nebegalėjo.

Per 2 minutes aikštėje Janavičius spėjo pelnyti 2 taškus (1/1 dvit.) ir kartą suklysti.

Šiame sezone Janavičiaus statistika per vid. 24 minutes siekia 8 taškus, 6,3 rezultatyvaus perdavimo ir 10,7 naudingumo balo.

„Neptūnas“ patyrė pralaimėjimą Vilniuje (84:91), tačiau pasiekė galingą revanšą uostamiestyje (95:76).

Lemiamos trečiosios rungtynės sostinėje startuos šeštadienį 17.20 val.

Nugalėtojai žengs į pusfinalį su Vilniaus „Rytu“.