„Ajus group įmonių grupė pasirašė sutartį su „Lietuvos geležinkeliais“ dėl poilsio bazės Giruliuose pirkimo (1)

Praėjusią savaitę, rugsėjo 8 d. „Ajus group“ įmonių grupė pasirašė sutartį su valstybės kontroliuojama AB „Lietuvos geležinkeliai“ dėl poilsio bazės Giruliuose pirkimo.

Sutartis pasirašyta pagal įstatyme numatytus terminus.

Priminsime, kad šių metų liepos 28 d. įvyko valstybės valdomos įmonės „Lietuvos geležinkeliai“ skelbtas poilsio bazės Giruliuose, Turistų g. 12, aukcionas.

Aukcioną laimėjo AJUS GROUP holdingas, pasiūlęs didžiausią objekto įsigijimo kainą – 3 850 000 eurų. Pradinė kaina buvo 2 500 000 eurų.

Poilsio bazę sudaro poilsio paskirties pastatai, kurių bendras plotas yra 3414 kv. m., taip pat 2,5 ha žemės sklypas. Poilsio bazė įsikūrusi nuostabioje, šalia Klaipėdos, prie Baltijos jūros esančioje, Girulių gyvenvietėje. 

AJUS GROUP Holdingas Valdybos pirmininkas Ignas Jomantas  sakė: „Sutarties pasirašymas leis sparčiai pradėti numatytus darbus ir įgyvendinti mūsų planus.  Investicijos pajūryje, suteikiant žmonėms galimybes turėti savo namus pačiose gražiausiose Lietuvos vietose, yra mūsų nuoseklios strategijos dalis. Tikimės, kad pirmuosius būstus žmonėms galėsime pasiūlyti dar šiais metais.“

Naujieji šeimininkai į poilsio bazę ketina investuoti apie 9 milijonus eurų. Rekonstruoti esamus pastatus ir statyti naujus. Didžioji dalis pastatų bus įrengti, kaip gyvenamosios paskirties butai, kotedžai ir pasiūlyti įsigyti visiems norintiems.

AJUS GROUP Holdingą sudaro 7 susijungusios įmonės. Jų pagrindinė veikla yra NT vystymas bei pardavimas, statybos. 

Holdingas šiuo metu vysto NT objektus Palangoje, Šventojoje, Druskininkuose, Trakuose ir Klaipėdoje. Iki šių metų pabaigos planuoja pastatyti, įrengti ir parduoti virš 25 tūkstančių kv. m. gyvenamojo ploto.

Raktažodžiai
Cha cha cha begioja per miesta iesko pinigu pirkimui,net neturi pirma inasa,iesko lochatrona
Klp, 2021-09-15 19:09
Sidebar placeholder