Atnaujintoje „IKI Vėtrungė“ pirkėjus pasitiks vietoje kepamų picų kvapas (1)

Jau spalio 22 d. duris atvers po rekonstrukcijos neatpažįstamai pasikeitusi „IKI Vėtrungė“ parduotuvė adresu Taikos pr. 28.

Klaipėdiečių pamėgta parduotuvė bus itin jauki, moderni ir šviesi bei stebins pirkėjus įvairiomis naujienomis, tarp kurių – ir vietoje kepamos šviežutėlės picos. Čia jau baigiamos montuoti picų krosnys, o lentynos netrukus pradės pildytis prekėmis.

„Šie metai yra „Iki“ atsinaujinimo metai, todėl atnaujiname daug parduotuvių ir atidarome naujas. Prieš imdamiesi pokyčių, visada atidžiai įvertiname vietos pirkėjų įpročius, jų pomėgius ir  gyvenimo būdą. Pastebime, kad su laiku keičiasi lūkesčiai ir „Iki“ klientai siekia ne tik greito bei patogaus apsipirkimo, bet ir mėgaujasi mūsų kulinarų jau paruoštu gardžiu maistu. O klaipėdiečius pačius pirmuosius Lietuvoje pakviesime išbandyti ypatingą naujieną – parduotuvėje kepamų tikrų picų“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

„IKI Vėtrungė“ parduotuvėje baigiama montuoti krosnis su specialiu 14 mm storio akmens padu. Joje bus kepamos net 8 rūšių plonapadės picos. Jas iš aukščiausios kokybės ingredientų vietoje keps profesionalus picų kepėjas.

Atnaujintoje parduotuvėje pirkėjus pasitiks gerokai platesnis prekių asortimentas. Parduotuvė bus atvira kasdien 7:30–22:30 val.

Užsakymo nr. 297535

Taip ir nepateikė informacijos ar bus kepama orkaitėje ar malkinėje krosnyje.
Da, 2021-10-15 18:29
Sidebar placeholder