Skotis Kilmeris

56 metų patirtį turintis mechanikas įspėjo vairuotojus apie dažną, bet brangiai kainuojantį šalutinį variklio plovimo poveikį

Scotty Kilmeris, dažnai vadinamas „žmonių automobilių "YouTube tinklaraštininku“, „YouTube“ tinkle įgijo 6,2 mln. prenumeratorių, nes skelbia nemokamus „pasidaryk pats“ techninės priežiūros patarimus, produktų apžvalgas ir informuoja apie pramonės naujienas.

Naujausiame vaizdo įraše jis paaiškino, kad variklio valymas aukšto slėgio plovimo įrenginiu gali turėti brangiai kainuojančių pasekmių, kurių daugelis žmonių net nesuvokia, rašo THE SUN.

Daugelį vilioja mintis plauti variklio skyrių aukštu slėgiu ir apdoroti jį produktais, kad variklio viršus blizgėtų.

Tačiau dauguma vairuotojų nežino, kaip apsaugoti gyvybiškai svarbias dalis prieš valant variklį, o tai gali turėti pražūtingų pasekmių.

„Po automobilio variklio dangčiu yra įvairiausios elektronikos ir kompiuterinių modulių.

Juos galite sunaikinti vandeniu, ypač aukšto slėgio vandeniu", - sakė jis.

Jis paaiškino, kad vanduo gali patekti į gyvybiškai svarbias elektros jungtis, pavyzdžiui, saugiklių ir relių dėžutę, bet kokį atvirą filtrą, pavyzdžiui, šalto oro įsiurbimo angą, ir akumuliatoriaus gnybtus.

Pavyzdžiui, į uždegimo ritės jungtis patekęs vanduo gali sukelti automobilio gedimą.

„Vanduo gali patekti į vidų, ir tada ilgai teks galvoti, kas atsitiko“, - sakė jis.

Kilmeris sako, kad vengia slėgio plovimo variklio skyriuje, kad išvengtų elektros gedimų. Be to, vairuotojams tai nieko gero neduoda, išskyrus gražią išvaizdą.

Nors jis žino, kad daugelis vairuotojų mėgsta valyti variklio skyrių.

„Sakykime, kad jūs manęs neklausėte arba niekada nematėte šio vaizdo įrašo“, - sakė jis.

Laimei, įprastas buities daiktas gali padėti išgelbėti padėtį.

„Jums reikia pasiimti plaukų džiovintuvą ir atjungti visas elektros jungtis. Išdžiovinkite jas plaukų džiovintuvu... Ir dažnai problema išnyksta, jei pasiekiate drėgmės vietą", - aiškino jis.

Senesniuose automobiliuose, kuriuose naudojami uždegimo žvakių laidai, o ne ritės, kaip daugumoje šiuolaikinių automobilių, svarbu juos atjungti ir leisti išdžiūti.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder