Kaip jie užkniso su ta savo galia ag,dauguma ES valstybių apriboja greitį iki 100,autostradoje.Mano mašiniukas 125ag,pasiekė 100 per 10s,bet paskui varo ant 100 kaip ir tos kur po 1000ag.
Pastabusis
Pastabusis,
Nieko neveikiu ir stebiu. Straipsnis po straipsnio. O tokių auto ar prastesnių, kaip nėra, taip nėra.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Kaip jie užkniso su ta savo galia ag,dauguma ES valstybių apriboja greitį iki 100,autostradoje.Mano mašiniukas 125ag,pasiekė 100 per 10s,bet paskui varo ant 100 kaip ir tos kur po 1000ag.
Nieko neveikiu ir stebiu. Straipsnis po straipsnio. O tokių auto ar prastesnių, kaip nėra, taip nėra.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.