Pigiausias „Audi“ elektromobilis atskleistas dar prieš premjerą (nuotraukos, vaizdo įrašas)
Naujasis „Audi A2 e-tron“ oficialiai bus pristatytas rudenį, tačiau modelio prototipai jau pastebėti bandymų metu Kopenhagoje. Apie tai praneša svetainė „Motor1“.
Bandomieji elektromobiliai „Audi A2 e-tron“ buvo užmaskuoti kamufliažine plėvele, tačiau hečbeko dizaino detales vis dėlto galima įžiūrėti. Jis labai primena originalų 1999 metų „Audi A2“, kadangi pasižymi panašiu siluetu su lenktu stogu bei padalintu galiniu stiklu.
Kartu elektromobilis yra šiek tiek didesnių matmenų, o jo priekinė dalis atlikta šiuolaikiniu markės stiliumi. Bandyti automobiliai turi 19 colių ratlankius su pagerinta aerodinamika.
Žinoma, kad pradinė 2027 metų „Audi A2“ kaina neviršys 40000 eurų, t. y. tai bus pigiausias markės elektromobilis. Modelis bus sukurtas ant MEB+ platformos ir gali perimti jėgaines iš „Audi Q4 e-tron“, „Volkswagen ID.3 Neo“ arba „CUPRA Born“.
Gama turėtų pasiūlyti nuo 170 iki 272 AG galios versijas su 50, 59 ir 79 kWh talpos akumuliatoriais.
„Audi A2 e-tron“ nuvažiuojamas atstumas viršys 600 km. Neatmesta ir sportinės visais ratais varomos versijos galimybė.
Rašyti komentarą