Bandys suvaldyti sunkiasvorio transporto srautus (8)

Vakar Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas susitiko su AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos („Klasco“) generaliniu direktoriumi Vytautu Štumbergu. Jie aptarė, kaip suvaldyti į bendrovę per Vitės kvartalo teritoriją grūdus vežančio sunkiasvorio transporto srautus.

Kasmet, kai Klaipėdos uoste prasideda grūdų krovimo į laivus sezonas, neretai matome suintensyvėjusį sunkvežimių judėjimą S. Dariaus ir S. Girėno g., Sportininkų g. Didieji sunkvežimiai stovi ir prie „Klasco“ tvoros. Uostamiesčio meras V. Grubliauskas siūlo sustatyti ženklus, kurie draustų stovėti sunkiajam transportui jo įvardintose gatvėse.

Pasak mero, policija jau buvo nubaudusi sunkvežimių vairuotojus, kurie stovėjo teritorijoje, esančiojoje nuo sporto rūmų iki „Klasco“, bet baudos buvo atšauktos, nes toje zonoje nėra tai daryti draudžiančių ženklų.

V. Grubliauskas „Vakarų ekspresui“ sakė siūlysiąs Saugaus eismo komisijai uždrausti sunkaus transporto judėjimą Sportininkų gatve, pastatyti draudžiančius stovėti ženklus palei visą „Klasco“ tvorą.

„Sunkiojo transporto problemą mes turime spręsti ne mieste, o iki įvažiuojant į miestą. Vairuotojai, skubantys pristatyti krovinį į “Klasco„, nesuka galvos, kad pridaro nepatogumų gyventojams. Jeigu ženklai nepadės, reikės ieškoti kitų problemos sprendimo būdų“, - teigė V. Grubliauskas.

Pasak jo, „Klasco“ vadovui toks siūlymas pasirodė esantis racionalus. „Suprantu, didieji grūdų perdirbėjai susiderina atvažiavimo grafikus su “Klasco„, o smulkesnieji ūkininkai per Klaipėdos miestą važiuoja kaip per savo kaimą. Kada nori ir kur nori sustoja. Tokių dalykų neturi būti“, - teigė meras.

nu jo reiks problema spresti kitaip-gales preie miesto vartu pagr-oti su truba,gal tai pades.vargas tas musu meras,ir ta corona neseniai persirkta.
rimkietis, 2021-09-19 19:39
Miestui daugiausiai problemų sukelia nekompetetinga miesto valdžia su meru priešakyje.Apie eismo reguliavimą nei vienas neturi jokio supratimo.Avinai besiganantys laukuose ir tie gudresni
Manau, 2021-09-18 11:25
Jaigu visai nupušot galim atveztus grudus pilt prie avia askadriles, transportiniu aikstelej (skerdykloj)
Furistas, 2021-09-17 07:53
Sidebar placeholder