Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nei su kaimynais sutare!!, nei valstybės viduje, baisu! , tokia valdžia didžiausia grėsmė vslsybei, SOS GEL BEK MŪSŲ VALSTYBĘ VIEŠPATIE nuo tokios valdžios!!!
Pranas , 2022-02-04 12:36
Naivu buvo nesitikėt, kad nutraukus Belaruskalij tranzitą, Lietuva gaus "grąžos". Sankcijos, sankcijos...
Na, 2022-02-02 17:39
kas cia paskaiciuota del nuostoliu tai jie apskaiciuti tik minimalus aisku kad jie bus zymiai didesni o jei teismai priteis kompensacijas o kad taip bus tai didele tikimybe tai nuostoliai milijardiniai bus palaukut o kur dar atsakomieji baltarusijos veiksmai juk ir jie gali uzdrausti tranzita per savo teritorija musu kroviniu kiek tai kainuos kiek brangs prekes kas padengs nuostolius aisku kad ne valdzia o zmones
alg, 2022-02-02 16:47
Šlykštu, kai prezidentūra išlaukia, pasižiūri kokia visuomenės nuomonė, o tada pareiškia savąją. Ar nereikėjo tuos klausimus užduoti jau praeitais metais? Baisu kai mūsų Prezidentas taip blaškosi: iš pradžių kalbėjo, kad reikia atsargiai žiūrėti į Belkalio tranzitą, nes jo draudimas kirs per Lietuvos žmonių kišenę. Po to, pasveikino Lietuvos geležinkelius, kad nutraukė sutartį su Belkalij ir pridūrė, kad tą reikėjo padaryti anksčiau. Dabar, kai jau visi pradėjo šaukti dėl vyriausybės daromų nesamonių, vėl susidomėjo apie tranzito uždraudimo teisines ir finansines pasekmes. Ponas Prezidente, būkite, pagaliau, tikras vyras!
Klaipėdietis, 2022-02-02 15:38
Nustekeno Marijos globojama, atsiprašau velnio landsbybio žemę, dabar tos iškrypėle teps slidės į supuvusia Amerika.
Jonas, 2022-02-02 14:07
o man vis tik idomu,kur LT zemdirbiai supirkinės kalio trašas?Be ju zemės ukis ni-ni.Tokios trašos dar ruošiamos Sibire bet atgabenimas bus sudėtingas ir labai brangus.O jeigu kaimynai dar ir tranzista ribos?Tai ant kiek dar numatomas maisto pabrangimas LT,ar PIŠAS ta jau paskaiciavo?Tikriausiai ne,paklaus nebrendilos
Svečias, 2022-02-02 13:33

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.