„Circle K“ savininkė už 3 mlrd. eurų iš „TotalEnergies“ įsigijo per 2 tūkst. degalinių

„Circle K“ savininkė už 3 mlrd. eurų iš „TotalEnergies“ įsigijo per 2 tūkst. degalinių

Vieno didžiausių Lietuvoje degalinių tinklų „Circle K“ savininkė, Kanados kapitalo bendrovė „Alimentation Couche-Tard“ iš Prancūzijos „TotalEnergies“ perėmė daugiau kaip 2 tūkst. viso aptarnavimo degalinių, iš jų daugiausiai – Vokietijoje.

„Alimentation Couche-Tard“ apytikriai 3 mlrd. eurų vertės sandorį užbaigė šių metų sausį ir Berlyne jau atidarė pirmąją „Circle K“ degalinę, teigiama pranešime spaudai.

„Šis įsigijimas ypač reikšmingas lojaliems Baltijos šalių „Circle K“ verslo klientams. Mūsų vežėjai sėkmingai dirba Vakarų Europoje, todėl naujosios „Circle K“ degalinės Vokietijoje, Belgijoje, Nyderlanduose ir Liuksemburge bus aktualios ne tik vietiniams klientams, bet ir tarptautiniams vežėjams“, – pranešime cituojamas „Circle K Baltics “ vadovas Skirmantas Mačiukas.

„Alimentation Couche-Tard“ įsigytus „TotalEnergies“ aktyvus sudaro 2175 objektai, iš kurių 1191 yra Vokietijoje, 562 – Belgijoje, 378 – Nyderlanduose ir 44 – Liuksemburge.

„Šiuo įsigijimu įžengiame į keturias naujas šalis ir gerokai išplečiame savo pasiekiamumą Europoje“, – pabrėžė Kanados bendrovės vadovas Brianas Hannaschas (Brajanas Hanašas).

„Alimentation Couche-Tard“ verslą plėtoja 29-iose valstybėse, jos valdomą tinklą sudaro apie 16,7 tūkst. degalų ir kitų prekių prekybos vietų.

Baltijos šalyse „Alimentation Couche-Tard“ turi 261 „Circle K“ degalinę.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder