Muskas atskleidė, kad kibernetinis sunkvežimis gali tarnauti kaip laivas

Elonas Muskas sako, kad būsimasis elektromobilis "Cybertruck" taip pat galės plaukti

2019 m. pristatytas elektrinis pikapas "Tesla Cybertruck", kuris dar nebus pradėtas gaminti, bus savotiška amfibija, galinti plaukti šimtus metrų.

Bendrovės įkūrėjas Elonas Muskas apie tai parašė "Twitter".

"Kibernetinis sunkvežimis bus pakankamai atsparus vandeniui, kad kurį laiką galėtų tarnauti kaip valtis, plaukiojanti ne per daug audringomis upėmis, ežerais ir net jūromis", - pažymėjo jis.

Kaip pavyzdį E. Muskas nurodė vandens kanalą tarp "SpaceX" bazės ir netoliese esančios Pietų Padre salos Teksase.

Tai reiškia, kad gali įveikti iki 360 metrų atstumą vandenyje.

Nors išradėjas dažnai juokauja socialiniame tinkle "Twitter", tai yra antrasis tokio kibernetinio sunkvežimio naudojimo paminėjimas. 2020 m. jis taip pat teigė, kad transporto priemonė kurį laiką galės išlikti plaukiojanti, o po to trečiųjų šalių gamintojai imsis kurti susijusius priedus, kurie pikapą pavers kažkuo panašiu į katamaraną, tik su valties varikliu.

"Tesla Cybertruck" elektrinis pikapas: kas žinoma

Pasak E. Musko, elektrinį pikapą bus galima įsigyti trijų variantų, kurių nuvažiuojamas atstumas bus atitinkamai 400 km, 480 km ir 800 km.

"Biudžetinis" "Cybertruck" kainuos 40 000 JAV dolerių, o brangiausia versija - 70 000 JAV dolerių ir iki šimto įsibėgės vos per 2,9 sekundės.

Tuo metu bendrovė tikėjosi pradėti gamybą iki 2021 m. pabaigos.

Dabar E. Muskas žada išleisti kibernetinį pikapą 2023 m.

Anksčiau internete buvo nutekintas dabartinės futuristinio automobilio versijos vaizdo įrašas - be rankenų ir su didžiuliu priekinio stiklo valytuvu.

Organizatorių nuotr.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai
Sidebar placeholder