Investuotojų užmojis Klaipėdoje – buvusį bendrabutį paversti moderniu daugiabučiu

(7)

Buvęs Klaipėdos valstybinės kolegijos bendrabutis sulaukė investuotojų dėmesio – po rekonstrukcijos pardavimui siūlomi 76 butai. 

Bendra investicijų suma sieks iki 4 mln. Eur. Jaunystės gatvėje įsikūrusiame penkių aukštų pastate vyrauja mažos kvadratūros studio tipo bei dviejų kambarių butai, kurių kaina su daline apdaila – nuo 29 tūkst. eurų.

„Vertindami nekilnojamojo turto rinką Klaipėdoje, pamatėme šiuolaikiškų ir įperkamų būstų trūkumą.

Mūsų pasirinktas konceptas, kai orientuojamasi į tvarumą – naujam gyvenimui prikeltas mokslo įstaigai nebereikalingas pastatas –  leidžia pasiūlyti gerą kainos ir kokybės santykį“, – pastato atnaujinimo istorija dalinasi projekto „Mėnulio sodai“ vadovė Lina Baronaitė.

Butus galima įsigyti su pilna apdaila ir baldais, tokių būstų kaina – nuo 40 tūkst. eurų.

Būsimų pirkėjų laukia net 3 skirtingi interjero pasirinkimai, o bendros pastato patalpos namų jaukumą pratęsia ir už durų – jose akcentuojama šviesa ir minimalios dekoracijos bei augalai.

Dažna būstą perkančių žmonių svajonė yra įsikelti ir gyventi iš karto. Dėl to projekte siūlomi ir pilnai įrengti butai su baldais ir originaliais interjero sprendimais.

Vienas interjeras yra įkvėptas pajūrio tematikos, natūralių spalvų, ramus ir jaukus. Kitas – alsuoja modernumu, atspindi naujausias loftų interjero tendencijas.

O trečiasis – skirtas drąsiems žmonėms, nebijantiems į kasdienybę įsileisti spalvų.

Pilnai įrengti būstai gali pasitarnauti ir kaip patraukli investicija – planuojama, jog būstą pateikus ilgalaikei nuomai investicinė grąža turėtų siekti nuo 9 iki 11 proc.

Buvęs kolegijos pastatas įsikūręs miškingoje vietoje šalia Danės upės. įdomu tai, kad šiltuoju metų laiku Klaipėdos senamiestį galima pasiekti vandens autobusu.

Paskaičiuota, jog su automobiliu iki senamiesčio – 6 minutės, o viešuoju transportu – 10 minučių kelio.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder