Kai kur už šventines sutiktuves gali tekti pakloti ir per 1 tūkst. eurų (1)

Pajūrio verslininkai gyvena pasiruošimo didžiųjų metų švenčių nuotaikomis. Nors jau skelbiami pirmieji šventinio laikotarpio viešnagių pasiūlymai, neslepiama, verslininkai šiemet itin neskuba ir atidžiai stebi pandeminę situaciją, mat dar nepamiršo skaudžių praėjusių metų pamokų, kai šventiniu periodu galiojo kelionių tarp savivaldybių ribojimai. Tiesa, panašu, kad poilsiautojai – drąsesni nei verslininkai, mat specialių pasiūlymų Kalėdoms ar naujametei nakčiai praėjo pageidauti dar spalį, - skelbia portalas LRT.lt.

Pajūrio verslininkai gyvena pasiruošimo didžiųjų metų švenčių nuotaikomis. Nors jau skelbiami pirmieji šventinio laikotarpio viešnagių pasiūlymai, neslepiama, verslininkai šiemet itin neskuba ir atidžiai stebi pandeminę situaciją, mat dar nepamiršo skaudžių praėjusių metų pamokų, kai šventiniu periodu galiojo kelionių tarp savivaldybių ribojimai.

Tiesa, panašu, kad poilsiautojai – drąsesni nei verslininkai, mat specialių pasiūlymų Kalėdoms ar naujametei nakčiai praėjo pageidauti dar spalį.

Palanga alsuoja pasiruošimo Kalėdoms ir Naujiesiems nuotaikomis. Kai kuriose gatvėse jau sumontuoti šventiniai papuošimai, kai kur šie darbai vis dar vyksta. Įtemptai dirba ir kurorto šventinių renginių organizatoriai. Žadama, kad šiemet per gražiausias metų šventes Palangoje bus ką veikti.

Šiemet Kalėdų eglės bus įžiebtos tiek Palangoje, tiek Šventojoje, taip pat žadama gausi renginių ir veiklų programa visą šventinį laikotarpį.

Per šventes Palangoje, kaip įprasta, tikimasi sulaukti daugybės svečių.

Vis dėlto neslepiama, kad kai kurie verslininkai šiųmečio šventinio periodo laukia nedrąsiai, nes dar pamena praėjusių metų pamoką, kai nakvynės vietos viešbučiuose buvo išgraibstytos, tačiau visus planus teko atšaukti dėl įsigaliojusių judėjimo tarp savivaldybių ribojimų.

Naujųjų metų sutiktuvių kaina priklauso nuo įvairių faktorių – poilsiautojų norų, paslaugos teikėjų pasiūlymų ir pan. Pavyzdžiui, didieji kompleksai yra nusprendę, kad Naujųjų sutikimui kviečia įsigyti ne mažiau nei trijų parų viešnages, tačiau didžioji dauguma parengė dviejų parų pasiūlymus.

Priklausomai nuo objekto žvaigždučių skaičiaus, patogumo, komforto, kaina dviem paroms ir svyruos nuo 250–300 eurų ir į viršų.

Šiuo metu gyventojai aktyviausiai domisi galimybėmis viešbutyje sutikti Naujuosius metus, tačiau rezervuojamos vietos ir Kalėdoms.

Neslepiama, kad Kalėdų laikotarpiu nakvynės kainos prilygs vasaros kainoms. Pavyzdžiui, šventinis paketas „Vanagupėje“, kurį sudaro 2 nakvynės standartiniame kambaryje su naujamečio vakaro programa, pusryčiais bei galimybe apsilankyti SPA centre kainuoja 750 eurų.

Renkantis šventinius paketus aukštesnės klasės šio viešbučio kambariuose ar pageidaujant papidomų paslaugų teks atseikėti ir dar daugiau – paketas, kurį sudaro 2 nakvynės verslo klasės apartamentuose ir naujamečio vakaro programa įkainotas 1020 eurų. - rašo portalas LRT.lt.

Raktažodžiai
Tris kartus tas pats tekstas. Per tą laiką išmetė keturias reklamas. Sorry VE, atėmėt laiką, daugiau neskaitysiu
Jis, 2021-11-22 00:32
Sidebar placeholder