Kaip atrodys "iPhone 15"

Kaip atrodys „iPhone 15": visų modelių dizainas, spalvos ir specifikacijos

Kompanija "Apple" planuoja pristatyti "iPhone 15" modelius rugsėjo 12 d. vyksiančiame renginyje "Wonderlust". O išankstiniai visų išmaniojo telefono modelių, įskaitant "Pro" ir "Pro Max", užsakymai, kaip spėjama, bus priimami nuo rugsėjo 15 d.

Ir nors pristatymas dar neįvyko, tačiau ekspertai jau spėjo papasakoti apie tai, koks bus "iPhone 15", taip pat kiek jis kainuos.

Daugiau informacijos apie naująjį "obuolinį" išmanųjį telefoną skaitykite toliau pateiktoje mūsų medžiagoje.

Dizainas

Kaip atrodys "iPhone 15": visų modelių dizainas, spalvos ir techninės specifikacijos

Organizatorių nuotr.

Naujieji įrenginiai atrodys panašiai kaip "iPhone 14" (nuotr. MacRumors.com)

MacRumors.com duomenimis, "iPhone 15" modeliai atrodys panašiai kaip "iPhone 14" modeliai, tačiau skylės pavidalo išpjova bus paplitusi visoje telefonų linijoje.

Tai reiškia, kad visi naujieji "iPhone" įrenginiai bus be išpjovos, vietoj jos bus naudojama "iPhone 14 Pro" modeliuose pristatyta "Dynamic Island".

Apple ir toliau siūlys keturis modelius: 6,1 colio "iPhone 15", 6,1 colio "iPhone 15 Pro", 6,7 colio "iPhone 15 Max" ir 6,7 colio "iPhone 15 Pro Max".

Spalvų parinktys

Organizatorių nuotr.

Kaip atrodys "iPhone 15": visų modelių dizainas, spalvos ir techninės specifikacijos / "iPhone 15" spalvų linija (nuotrauka: MacRumors.com)

Dabartinė informacija rodo, kad "iPhone 15" modelius bus galima įsigyti mėlynos, geltonos, koralinės, baltos ir juodos spalvų.

Mėlyna ir koralinė bus nauji šių metų atspalviai, o geltona, juoda ir balta grįš kaip standartinės gamos spalvos.

Vizualizacija

Organizatorių nuotr.

Kaip atrodys "iPhone 15": visų modelių dizainas, spalvos ir specifikacijos / Patobulinta dinaminė sala "iPhone 15" (nuotrauka: MacRumors.com)

Nutekintoje nuotraukoje matyti išplėsta visų "iPhone 15" modelių "Dynamic Island".

Ji taip pat patvirtina, kad dizainas bus panašus į "iPhone 14" su nedideliais pakeitimais. Pagrindiniai atnaujinimai apima dinaminės salos įtraukimą vietoj "iPhone 14" esančios išpjovos.

Kartu naujieji modeliai turės šiek tiek pakeistus įjungimo ir garsumo mygtukus, o mygtukai bus šiek tiek žemiau nei "iPhone 14 Pro" modeliuose.

Organizatorių nuotr.

Kaip atrodys "iPhone 15": visų modelių dizainas, spalvos ir specifikacijos / iPhone 15 Pro korpusas (nuotrauka: MacRumors.com)

USB-C

Siekdama laikytis naujų ES taisyklių, "Apple" naujuose įrenginiuose jungtį "Lightning" keičia USB-C.

Pagal šias taisykles reikalaujama, kad bendrovė Europoje gamintų "iPhone" su USB-C jungtimi, todėl bendrovė turi arba pakeisti pasaulinį dizainą, arba sukurti specialius žemyne parduodamus "iPhone".

Po šio perėjimo "Mac" kompiuteriai, "iPhone" ir "iPad" bus įkraunami naudojant USB-C jungtį, todėl "Apple" klientai galės įkrauti savo įrenginius naudodami tą patį įkrovimo standartą.

Organizatorių nuotr.

Kaip atrodys "iPhone 15": visų modelių dizainas, spalvos ir specifikacijos / Vietoj "Lightning" jungties naujuose modeliuose bus USB-C jungtis (nuotr. MacRumors.com)

Įkrovimo greitis

Bent kai kurie "iPhone 15" modeliai gali palaikyti iki 35 W įkrovimo greitį, kuris leis telefoną įkrauti greičiau naudojant tinkamą maitinimo adapterį.

Nežinoma, ar ši funkcija bus prieinama visiems "iPhone 15" modeliams, ar tik "iPhone 15 Pro".

Belaidis įkrovimas

iPhone 15 modeliai palaikys ir "MagSafe" įkrovimą, ir naująjį "Qi2" standartą, kuris leis 15 W įkrauti iš trečiųjų šalių priedų.

Tai užtikrins greitesnį belaidį įkrovimą net iš priedų, kurie oficialiai nepalaiko "MagSafe", jei tie priedai naudoja "Qi2".

Tinkamos spalvos USB-C kabeliai

Kaip atrodys "iPhone 15": visų modelių dizainas, spalva ir specifikacijos

Kiekvienas kabelis atitiks "iPhone 15" modelio atspalvį (nuotrauka: MacRumors.com)

"Apple" parduoda "iPhone" su baltu kabeliu, tačiau spalvotus kabelius naudojo tokiems įrenginiams kaip "iMac". Pasak gandų, kiekvienas laidas bus tokios spalvos, kuri atitiks "iPhone 15" modelio atspalvį.

Be to, prie "iPhone 15" modelių pridedamas USB-C kabelis gali būti 50 % ilgesnis - vietoj vieno ilgio jis bus 1,5 metro.

Fotoaparato atnaujinimas

"Apple" analitikas Ming-Chi Kuo mano, kad "iPhone 15" ir "iPhone 15 Plus" turės 48 megapikselių kamerą - šią technologiją "Apple" pristatė "iPhone 14 Pro" ir "iPhone 14 Pro Max".

Nauja daugiasluoksnio jutiklio konstrukcija leis lęšiui fiksuoti daugiau šviesos, kad pagerėtų kameros veikimas esant prastam apšvietimui.

Periskopinio objektyvo technologija "iPhone 15 Pro Max

Periskopinio objektyvo metodas suteikia optinio priartinimo galimybes, viršijančias standartinio teleobjektyvo galimybes, suteikdamas 5 ar net 10 kartų optinį priartinimą.

Naudojant periskopinį lęšį, iPhone priartinimo galimybės bus gerokai didesnės, nes dabartiniai "Pro" modeliai turi tik 3x priartinimą.

SIM kortelės dėklas

Išleidusi "iPhone 14" modelius, "Apple" pašalino SIM kortelės dėklą JAV parduodamuose įrenginiuose.

Pristačius "iPhone 15" ir "iPhone 15 Pro" modelius, SIM kortelės dėklas gali būti pašalintas ir kitose šalyse.

Taisymas

Su "iPhone 14" ir "iPhone 14 Plus" "Apple" pridėjo atnaujintą korpuso dizainą, todėl juos lengviau atidaryti norint pakeisti galinį stiklą.

Šis pokytis bus tęsiamas ir naujojoje "iPhone" linijoje. Visus "iPhone" modelius galima atidaryti iš priekinės ir galinės pusės, todėl sugadinto galinio stiklo remontas kainuos pigiau.

Kainodara

Ekspertas Markas Gurmanas mano, kad "Apple" gali padidinti "iPhone 15 Pro" ir "Pro Max" kainą.

Kainą didinti siūlo ir analitikas Jeffas Poo, kuris mano, kad "Apple" galėtų pradėti nustatyti "iPhone 15 Pro" kainą nuo 1099 JAV dolerių, palyginti su 999 JAV doleriais už "iPhone 14 Pro".

Vis dėlto standartinių "iPhone 15" modelių kainų kilimo nesitikima, o pigiausio "iPhone 15" modelio kaina turėtų būti nuo 799 JAV dolerių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder