Klaipėdoje ir Palangoje – išskirtiniai kūrybos ir dizaino namai

Nori būti išskirtinis ir savo mylimam žmogui padovanoti originalią, o galbūt ir vienetinę dovaną, tačiau nesugalvoji ką? Pajūrio atstovai jau žino, kad yra puiki išeitis - Klaipėdoje ir Palangoje – jau veikia kūrybos ir dizaino namai „Samana Samana“, kuriuose prekių asortimentas labai platus ir įvairus, visada rasite kažką mielo ir jaukaus bet kokiai progai.

Čia galima rasti išskirtinio stiliaus vienetinių interjero detalių, originalių dovanų idėjų, aksesuarų, atvirukų, paveikslų, šviestuvų, veidrodžių, baldų, indų, mielų ir jaukių smulkmenų, prasmingų ir lavinančių dovanų vaikui...

Bendradarbiauja su žinomais kūrėjais

Taip taip jūs perskaitėte teisingai – minėtos interjero detalės ir dovanos išskirtinės, kurias kuria ne tik žinomiausi Lietuvos menininkai, bet ir kūrėjai iš Belgijos, Ispanijos, Olandijos.  

Karantino metu itin džiugu ir tai, kad prekes galima pamatyti Klaipėdoje, adresu Bangų g. 7 ir Palangoje,  adresu Ganyklų g. 8- 1A esančiose „Samana Samana“ kūrybos ir dizaino namuose.

„Įėjimas į mūsų kūrybos ir dizaino namus yra atskiras, tad ir karantino metu kviečiame saugiai apžiūrėti mūsų siūlomas išskirtines prekes. Tie, kas nenori niekur keliauti iš namų, gali mūsų siūlomas prekes apžiūrėti ir jas užsisakyti internetu: www.samanasamana.lt“, - pabrėžė kūrybos ir dizaino namų „Samana Samana“ įkūrėja Alina Gečaitė.

Juk yra puikus posakis: „Nebūk kaip visi, išsiskirk iš minios, nes kitaip paskęsi minioje“, tad puoškimės savo namus, stebinkime artimuosius dovanomis ir bent jau taip pasikelkime sau nuotaikas šiuo emociškai nelengvu karantino laikotarpiu.

„Juk psichologai nuolat sako, kad geriausia ir įsimintiniausia dovana žmogui – sukelta teigiama emocija, o mūsų prekės išties gali pakelti nuotaiką kiekvieno skonio mylėtojams.“

Vykdomi ir išankstiniai užsakymai iš katalogų, įvairios ir išskirtinės, akcentinės detalės, baldai bei funkcionalūs ir praktiški interjero sprendimai, kurie atitinka norimą spalvą, formas, tekstūras.

„Mes pasirūpinsime, kad gaminiai saugiai atkeliautų į jūsų namus ir visi sprendimai būtų įgivendinti be didelių rūpesčių. Kuriant interjerus, mes pagelbėsime, užbaigiant ir išpildant mintį, idėjas su akcentiniais objektais ar išskirtiniais sprendimais, parenkant originalumu ir kokybe išsiskiriančius gaminius. Mūsų siekiamybė, kad galutiniame rezultate vyrautų harminja ir ryšys tarp patalpų, parinktų baldų, interjero dizaino, medžiagų, aksesuarų bei smulkių detalių. „Samana Samana“ – kūrybos ir dizaino namai- bendradarbiauja su talentingiausiais Lietuvos kūrėjais, taip pat galima užsakyti specialius užsakymus pagal jūsų individualius poreikius“, - teigė įkūrėja A. Gečaitė. 

Dovanų kuponas - tai saugus ir racionalus dovanos sprendimas

Dovanų kuponas kūrybos ir dizaino namuose - pamėgta prekė. Išsrinkę tokį  dovanų sprendimą jūs kartu dovanojate pasirinkimo laisvę ir paliekate vietos improvizacijai. Žmogus galės neskubant apgalvoti, kas jam reikalinga ir išsirinkti tikrai vertingą, o gal išsvajotą kūrinį ar interjero sprendimą, o gal norės užsisakyti kažką iš katalogų ir tai bus labai džiuginantis sprendimas.

“Samana samana” dovanų kuponas pateiktas gražioje dėžutėje, smagu dovanoti. Galima užsisakyti elektroninėje parduotuvėje su įteikimo-siuntimo paslauga, taip pat šiuo kuponu galima atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje, patogu gyvenantiems kituose miestuose.

Vaikams – lavinamosios dovanos

Į kūrybos ir dizaino namus „Samana Samana“ vis dažniau užsuka tėveliai, kurie rūpinasi savo vaikų lavinimu ir ieško jiems naudingų žaidimų ir užsiėmimų formų.

Čia galima rasti originalias ir prasmingas lavinamąsias 3D dėliones, „origami galvas“, kurių konceptas labai įdomus, nes tai - kartu ir kūryba, ir namų interjero detalė, prasmingai praleistas laikas, lavinami vaiko įgūdžiai. Tai ypač yra aktualu šiame sparčiai besivystančių technologijų amžiuje, kai vaikus kitomis veiklomis, nei kompiuteriai ir mobilieji telefonai, sudominti darosi vis sudėtingiau.

„Augindami vaikus dažnai nesuvokiame kompiuterinių, telefoninių žaidimų daromos žalos, o kur dar socialinė media, kuri nejučia okupuoja laiką....  Pasireiškus agresijos ir pykčio išraiškomis, susimąstome, kaip toliau su tokiomis emocijomis gyventi ir kokiais metodais tokias emocijas išgyvendinti.

Efektyvus būdas užkrauti vaiko emocinį foną teigiamai ir padeda sistemingai lavinti įgūdžius. Tik per potyriminius, kūrybinius procesus vaiko įgūdžiai lavinami ir patiriama daug teigiamų emocijų. Todėl verta atsižvelgti į specialistų rekomendacijas, kad reiktų stengtis dovanoti daugiau loginių, kūrybinių žaidimų, stalo žaidimų, įvairių užsiėmimų. Efektyvi dovana - konstruktoriai, loginiai žaidimai, dėlionės.

Mes turime sprendimus ir išeitį, kur tėveliai kartu su vaikais gali išreikšti savo kūrybinius procesus. Tokie procesai labai svarbūs vaiko ugdymo ir vystymosi etapuose. Rašytojas Nikolajus Gogolis yra pasakęs: “Kūrybai reikia kantrybės, be jos nieko nepasiekiama”,

Prabangūs ir išskirtiniai atvirukai

Kūrybos ir dizaino namuose rasite analogo neturinčius ir unikalius atvirukus. Ypatingoms progoms šie atvirukai labai nuostabus sprendimas. Dailiu raštu užrašomi jūsų norimi sveikinimų žodžiai. Atvirukai yra mažesnio ir didesnio formato, pateikti prabangiose dėžutėse. Nuostabus sveikinimas mylimai mamai, tėčiui, žmonai, vyrui, draugei, draugui,  vestuvių ar jubiliejų progai paminėti. Šie nuostabūs atvirukai padovanoja išskirtines akimirkas...

Nuolaidos -  kiekvieną mėnesį 

Kiekvieną mėnesį kūrybos ir dizaino namai „Samana Samana“ skelbia naudingas ir prasmingas nuolaidas tam tikroms prekių kategorijoms. Taip pat dienos "Top 3" prekes, kurias galite matyti kintančias kasdien elektroninėje parduotuvėje. Nepraleisk puikios ir patrauklios progos!

„Labai patogu pagalvoti apie greičiausiu metu aplankančias šventes ir numatyti originalias dovanų idėjas konkretiems atvejams - pradedant nuo gimtadienių, vaikų švenčių, krikštynų, vestuvių, įkurtuvių, ar šiaip eilinę dieną, kai norėsis nustebinti brangų žmogų dovanomis su šiluma spinduliuojančia emocija. Mūsų dizaino ir kūrybos namai nuolat siekia atsinaujinti ir plėstis naujomis idėjomis, originaliomis prekėmis. Visą prekių asortimentą galite matyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.samanasamana.lt.

Pas mus kiekvienas ras kažką mielo ar jaukaus namų erdvei, dovanoms ar mylimam žmogui. Mums maloniausia yra tada, kai žmonės grįžta vėl ir vėl ir dėkoja už puikias idėjas ir nuostabias emocijas. Tokios akimirkos paglosto ir mūsų širdis, tuomet suvokiame, kad atliekame prasmingą ir naudingą veiklą. Juk nieko nėra geriau už šiltas šypsenas ir per kraštus trykštantį žmonių nuoširdumą, gražų padėkos žodį. Tai įkvepia ir mums kurti naujas idėjas bei vis judėti į priekį“, - akcentavo A. Gečaitė.

“Išlikime paprasti ir originalūs, ieškokime savo spalvų ir kurkime grožį savitai “, – pabrėžė A.Gečaitė

Naujienas galite stebėti facebook platformoje https:/.facebook.com/samanasamana.lt/

Instagram https://www.instagram.com/samanasamana.lt/

Tik tok samana.samana

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder