Klaipėdoje - nauja prekybos ir pramogų vieta?

(9)

Jau 2022 metų pabaigoje Klaipėdoje turėtų atsirasti naujas komercinės paskirties pastatas, kuriame planuoja įsikurti prekybininkai, kavinių savininkai, galbūt atsiras ir naujas sporto klubas ar net pramogų vieta.

Tokias vizijas „Vakarų ekspresui“ atskleidė UAB „Inreal“ komercinio turto konsultantas Algimantas Švanys.

Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, kad Vilniaus UAB „Tauras“ Klaipėdoje, adresu Tilžės g. 145, planuoja naujo komercinės paskirties pastato statybas.

Pastato paskirtis - patalpų nuoma. Planuojama, kad kiekviena komercinė patalpa turės savo atskirą įėjimą iš lauko.

„Patalpose gali būti prekyba nuo rūbų iki buities reikmenų ar net pramogų. Galbūt atsiras net naujas sporto klubas. Patalpos nuomai jau rezervuojamos“, - „Vakarų ekspresui“ sakė A. Švanys.

1900 kv. m bendro ploto pastatą projektavo UAB „Architektas.LT“. Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, kad tai bus vieno aukšto pastatas, šalia numatoma 40 automobilių stovėjimo vietų.

Ši vieta - netoli Jakų žiedo. Rytinėje pusėje sklypas ribojasi su Palangos plentu, o pietinėje pusėje - su Tilžės gatve. Įvažiuoti į sklypą bus galima iš Tilžės gatvės. Tikimasi, kad ši prekybos ir kitų paslaugų vieta bus patraukli Klaipėdos rajono gyventojams.

Anot A. Švanio, šio pastato statybos turėtų prasidėti jau šiais metais ir tęstis apie metus.

„Tai bus estetiškas, elegantiškas, šiuolaikinės architektūros su daug stiklo vieno aukšto pastatas“, - „Vakarų ekspresui“ sakė projekto architektas Mindaugas Leliūga.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder