Klaipėdos AVMI: pasibaigus mokestinei pagalbai - priminimai klaipėdiečiams sumokėti mokesčius

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad pradėjo siųsti priminimus gyventojams ir įmonėms, turintiems nesumokėtų mokesčių. Nedelsti sumokėti atidėtus mokesčius primenama ir mokėtojams, kuriems iki spalio 31 d. buvo taikomos mokestinės pagalbos priemonės, o nuo lapkričio 1 d. jau pradėti skaičiuoti delspinigiai.

Mokesčių nepriemoką, kuriai buvo taikoma mokestinė pagalba ir tik nuo lapkričio 1 d. pradėti skaičiuoti delspinigiai, turi per 400 Klaipėdos įmonių (per 1,4 mln. eurų), taip pat per 630 savarankiškai dirbančių klaipėdiečių (per 150 tūkst. eurų) ir per 4 tūkst. jokios veiklos nevykdančių miesto gyventojų (per 800 tūkst. eurų). Pastarųjų didžiausia dalis turi nepriemoką iki 20 eurų.

Paprasčiausias ir greičiausias būdas sužinoti mokesčių sumą bei ją sumokėti – prisijungti prie Mano VMI ir skilties „Mokesčių kortelė“. Finansinių sunkumų turintys ir mokesčių sumokėti per nustatytą terminą negalintys asmenys gali kreiptis į VMI su prašymu dėl mokestinės paskolos sutarties (MPS) sudarymo su palūkanomis.

Konsultacijas dėl mokestinės paskolos sudarymo bei kitais mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777, taip pat pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI. Konsultacijos aptarnavimo padaliniuose - su išankstine rezervacija.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder