Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai - renginių sūkuryje

Antradienį 15 val. Klaipėdoje, viešbučio „ibis Styles Klaipėda Aurora“ konferencijų salėje, rengiamas visuotinis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių susirinkimas - generalinė asamblėja.

Kas ketverius metus vykstantis visuotinis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių susirinkimas dėl pandemijos iš balandžio mėnesio buvo perkeltas į rugsėjį.

„Šiais metais žmonės, kurie norėjo dalyvauti renginyje, turėjo registruotis iš anksto. Pagal registracijos skaičius mūsų bus daug - apie 120 dalyvių“, - teigė Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Viktoras Krolis.

Šioje asamblėjoje dalyvių laukia itin įtempta darbotvarkė. Bus pristatyta 2020 metų rūmų veiklos ataskaita, vyks naujos redakcijos įstatų tvirtinimas ir įgaliotojo asmens pasirašyti naują įstatų redakciją paskyrimas. Bus renkami rūmų prezidentas, viceprezidentai ir rūmų taryba. Taip pat bus tvirtinamas rūmų 2021-2023 metų biudžetas. Dar bus tvirtinama audito įmonė, vėliau bus skirtas laikas iškilusiems klausimams aptarti.

16 val. vyks Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimai, kurių metu bus paskelbti 5 nominacijų nugalėtojai: „Aktyviausias rūmų narys“, „Už pagalbą rūmų veiklai“, „Už ilgametę narystę rūmuose“, „Už tarptautinio verslo plėtrą“ ir „Už tvaraus verslo plėtrą ir inovacijas“.

Po apdovanojimų visi dalyviai bus kviečiami į neformaliąją šios generalinės asamblėjos dalį. Vyks malonūs pašnekesiai.

„Spalio 1 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai švęs savo gimtadienį, todėl šis susitikimas bus puiki proga pasikalbėti ir apie jį“, - džiaugėsi V. Krolis.

Sidebar placeholder