„Maxima“ visuomenei atveria išsamią informaciją apie darbo užmokestį

„Maxima“ primena apie parduotuves, kuriose nereikia Galimybių paso (6)

Nors nuo rugsėjo 13 dienos daugiausia kalbama tik apie maisto prekių parduotuves, kurias paveikė Vyriausybės ribojimai ir kur reikia rodyti Galimybių pasą, tačiau liko gerokai daugiau parduotuvių, kuriose šie ribojimai netaikomi. Iš 251 „Maximos“ tinkle esančios parduotuvės Galimybių paso prireiks tik 75-iose.

Tuo metu į 173 „Maximos“ parduotuves pirkėjai ir toliau gali ateiti apsipirkti be Galimybių paso ar kitų jam prilyginamų dokumentų.

„Vien Vilniuje yra apie 40 „Maximos“ parduotuvių, kuriose nereikia Galimybių paso, 13 Kaune, 8 Panevėžyje, 10 Klaipėdoje, 5 parduotuvės Šiauliuose. Likusios beveik 100 parduotuvių yra išsibarsčiusios po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius“, sako Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

„Maximos“ parduotuvės, kuriose nereikia Galimybių paso ar kitų dokumentų.

Ji džiaugiasi, kad naują tvarką prekybos tinklas „Maxima“ pasitiko pasiruošęs: vyksta sklandi ir greita Galimybių pasų patikra, nereikia laukti eilėje. „Maximos“ atstovė taip pat primena, kad dėvėti kaukes nuo rugsėjo 13 dienos yra privaloma tik tose parduotuvėse, kuriose nereikia Galimybių paso. Kaukės išlieka privalomos ten, kur netaikomi ribojimai.

„Visgi pastebime, kad dauguma klientų yra sąmoningi, jas dėvi ir tose parduotuvėse, kuriose Galimybių pasas yra privalomas, o kaukės dėvėjimas – tik rekomendacija“, – teigia Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Raktažodžiai
nenorit kad zmones pirktu tai ir bankrutuokit nahren ir susikiskit ta pasa i viena vieta
koste, 2021-09-21 12:51
AS JAU NUO METU PRADZIOS NEINU I TAS MAX, TEGU MIEGA RAMIAI,KAINOS DIDELES ,LYGIS PREKIU NUSIRITO O UZ KA AS TURIU JIEMS TARNAUTI...
Vytautas, 2021-09-18 23:37
Eiki nx su savo pasais.Gigantai kaip maxima turedami pinigus, galetu greitai isspresti si klausima. Bet nereikia???? NEREIKIA IR JUSU TINKTO! SURASOME BUDU IR BE JUSU IŠGYVENTI! VISO!!!
Z, 2021-09-18 19:48
Sidebar placeholder