Nacionalinis verslo „Skaitmeninis Knygnešys“ – Sąskaita123

Rugsėjo 28 d. Vilniaus „Cyber City“ įvyko nacionalinio skaitmeninių inovacijų konkurso „Skaitmeninis Knygnešys“ finalas.

Verslo kategorijoje čia triumfavo automatinė sąskaitų tvarkymo ir klientų valdymo sistema Sąskaita123. Šioje kategorijoje taip pat rungėsi kavinių ir viešbučių užsakymų sprendimas „Greet“ ir pinigų plovimo prevencijos startuolis AMLYZE.

Finale Sąskaita123 atstovavo CEO Darius Šoparas, kuris pristatė 3 minučių „pitch'ą“ garbingai rinkos ekspertų komisijai. Pristatymo metu D. Šoparas ne tik pasidalino, kaip ši sistema sutaupo net 25% sąskaitų išrašymo laiko, leidžia valdyti klientus ir realiu laiku stebėti įmokų statusą bei pardavimų statistiką, bet ir pabrėžė įmonės socialinę veiklą.

Sąskaita123 aktyviai dalyvauja finansinio raštingumo sklaidoje, prisideda prie verslo bendruomenės edukacijos ir skatina verslo skaitmenizaciją. Sprendimą naudoja daugiau jau daugiau nei 30 tūkst. šalies smulkaus ir vidutinio verslo atstovų.

Konkurso komisijai vadovavo WSA Lietuvos Nacionalinė ekspertė Ieva Žilionienė, o ją sudarė Ieva Miščikaitė, Prof. Dr. Paulius Pakutinskas, Vaidotas Bražinskas, Odeta Isevičiūtė, Martynas Rusteika, Laura Guobužaitė, Jokūbas Vaičiulis, Arūnė Matelytė ir Adomas Rutkauskas.

D. Šoparo teigimu, „šis pripažinimas suteikia mūsų komandai dar daugiau įkvėpimo ir energijos toliau vystyti ir auginti Sąskaita123 sistemą mūsų klientų patogumui ir platesniam panaudojimui. Taip pat, įkvepia plėtrai už Lietuvos ribų, tad kaip tik dedame pagringus Latvijos rinkai”, – sako jis.

Absoliutus konkurso nugalėtojas tapo „Scoolsy“, individualizuoto mokymosi klasėje sprendimas. Nacionalinio konkurso nugalėtojai „Scoolsy“ vyks į Čilėje vyksiantį „World Summit Awards 2023“ atstovauti Lietuvai.

 

Verslo kategorijoje čia triumfavo automatinė sąskaitų tvarkymo ir klientų valdymo sistema Sąskaita123. Šis sprendimas yra moderni buhalterinė apskaitos programa, kuri padeda įmonėms automatizuoti ir optimizuoti įvairius buhalterinės apskaitos procesus. Programa leidžia greitai ir efektyviai tvarkyti sąskaitas, sekti pajamas ir išlaidas, taip pat suteikia galimybę atlikti įvairias finansines analizes. Tai ne tik padeda įmonėms sutaupyti laiko ir pinigų, bet ir padidina jų veiklos efektyvumą ir skaidrumą.

Sąskaita123 yra lengvai integruojama į kitas įmonės sistemas ir yra pritaikyta tiek mažoms, tiek vidutinėms, tiek didelėms organizacijoms. Vartotojai gali lengvai prisitaikyti prie jos intuityvios sąsajos ir mėgautis automatiniais atnaujinimais, kurie užtikrina, kad programa visada atitinka naujausius apskaitos standartus ir reikalavimus.

Šioje kategorijoje taip pat rungėsi kavinių ir viešbučių užsakymų sprendimas „Greet“ ir pinigų plovimo prevencijos startuolis AMLYZE. „Greet“ yra programa, kuri automatizuoja ir supaprastina užsakymų valdymo procesus kavinių ir viešbučių sektoriuje, o AMLYZE padeda finansų institucijoms sekti ir valdyti pinigų plovimo riziką.

 

Be to, Sąskaita123 tinka ne tik įmonių, bet ir individualios veiklos apskaitai. Ji yra itin patogus įrankis freelanceriams, individualiems veiklos vykdytojams, konsultantams ar kitiems savarankiškai dirbantiems asmenims. Su šia programa individualūs verslininkai gali lengvai tvarkyti savo finansus, stebėti pajamas, išlaidas ir mokesčius, be to, ji padeda atlikti ir kitus būtinus finansinius skaičiavimus.

Programa leidžia sukurti profesionalias sąskaitas faktūras, tvarkyti atsiskaitymus su klientais ir tiekėjais, taip pat automatiškai generuoja ataskaitas, kurios padeda sekti veiklos rezultatus ir planuoti ateitį. Visa tai padeda individualios veiklos atstovams sėkmingai valdyti savo finansus ir sutelkti dėmesį į pagrindinę veiklą, o ne apskaitos procesus.

Sąskaita123 adaptuota ir suprojektuota taip, kad būtų patogi ir suprantama ne tik buhalteriams, bet ir tiems, kurie neturi gilios apskaitos žinių, todėl tai yra puikus pasirinkimas bet kokio dydžio ir tipo verslui ar individualiai veiklai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder