na čia kas per pareiškimas dėl aukštingumo :) Kam gali rūpėti tokie pezalai ? :) Klaipėda 3 pagal dydį Lietuvos miestas !!!! Kokį tramvajų ? :) Bliamba ką reikia vartoti, kad taip nusipezėti :))) konservata , kuris iki šiol ilgisi sovietmečio ?
klp
klp,
aukštesnių pastatų už 7 aukštus išvis mieste neturėtų būti, o naujadarų kurie viršija tokį aukštingumą net svarstyti nereikėtų, nebent investuotų į savo tramvajaus liniją kuri vežiotų padidėjusį keleivių srautą.
>ups prajuokinote
>ups prajuokinote ,
Kokią įtaką kainoms turi AKROPOLIO PASTATAS ? Pvz ? Mėsai, pienui, duonai, kurui ....Tegul gamintojai pasistato ir prekiauja savo parduotuvėlėje ir mažomis kainomis :) Matau duonos kainas " Klaipėdos " ir mažose ir prekybcentriuose.
Ups
Ups,
Stai ir priezastis, kodel kyla kainos....kaip visada, pirkejai sumokes uz tas statybas
ar seniai
ar seniai,
"vilniaus prekyba" privatizuota ? Ir kokia nauda turejo visuomene nuo privatizacijos?
,
Bunkerių nestato,
karo nebus.
Vaišnoras
Vaišnoras,
Apžvalgos bokštą geriau pastatytų arba pastotę-priedangą.
Kiril M
Kiril M,
Kur bus parkingas?
Albinas
Albinas,
Tik uz aukstuminius namus. Gal sulauksiu kai bus kaip Londone ar kitame siuolaikiniame mieste Dangoraiziu rajonas.Tik uz .
Kur prabalsuoti jopsikmat UZ
Koks dar dangoraizis?
Koks dar dangoraizis?,
Ir taip vietos parkingui mazai tai dar tas susiktas dangoraizis uzims 2/3 parkavimo is tos puses! Nekokiu dangoraiziu parkavimo vietoje!!!
Liet.
Liet.,
Statykite tik nesustokite,o paskui migrantai nuspręs ką su tais statiniais daryti
s
s,
Nu super, vietoje parkavimo aikšteles, per daug parkavimo vietu matyt.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
na čia kas per pareiškimas dėl aukštingumo :) Kam gali rūpėti tokie pezalai ? :) Klaipėda 3 pagal dydį Lietuvos miestas !!!! Kokį tramvajų ? :) Bliamba ką reikia vartoti, kad taip nusipezėti :))) konservata , kuris iki šiol ilgisi sovietmečio ?
aukštesnių pastatų už 7 aukštus išvis mieste neturėtų būti, o naujadarų kurie viršija tokį aukštingumą net svarstyti nereikėtų, nebent investuotų į savo tramvajaus liniją kuri vežiotų padidėjusį keleivių srautą.
Kokią įtaką kainoms turi AKROPOLIO PASTATAS ? Pvz ? Mėsai, pienui, duonai, kurui ....Tegul gamintojai pasistato ir prekiauja savo parduotuvėlėje ir mažomis kainomis :) Matau duonos kainas " Klaipėdos " ir mažose ir prekybcentriuose.
Stai ir priezastis, kodel kyla kainos....kaip visada, pirkejai sumokes uz tas statybas
"vilniaus prekyba" privatizuota ? Ir kokia nauda turejo visuomene nuo privatizacijos?
Bunkerių nestato,
karo nebus.
Apžvalgos bokštą geriau pastatytų arba pastotę-priedangą.
Kur bus parkingas?
Tik uz aukstuminius namus. Gal sulauksiu kai bus kaip Londone ar kitame siuolaikiniame mieste Dangoraiziu rajonas.Tik uz .
Kur prabalsuoti jopsikmat UZ
Ir taip vietos parkingui mazai tai dar tas susiktas dangoraizis uzims 2/3 parkavimo is tos puses! Nekokiu dangoraiziu parkavimo vietoje!!!
Statykite tik nesustokite,o paskui migrantai nuspręs ką su tais statiniais daryti
Nu super, vietoje parkavimo aikšteles, per daug parkavimo vietu matyt.
Kad tik mačytų!
Už kyšius eina viską statyti.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.