Nuo pragyvenimo krizės pradžios JK daugumai dirbančiųjų nesikeitė atlyginimai

Nauji tyrimai rodo, kad beveik vieno iš penkių darbuotojų Jungtinėje Karalystėje atlyginimai nepasikeitė nuo pragyvenimo išlaidų krizės pradžios 2021 m.

Darbo vietų svetainė „Indeed“ teigė, kad 2000 žmonių apklausa taip pat parodė, jog daugiau nei du iš penkių dirbančiųjų atskleidė, kad jiems sunku „sudurti galą su galu“.

Pusė respondentų atsakė, kad išlaidų mažinimas turėtų būti svarbiausias būsimos vyriausybės prioritetas, o du iš penkių – kad išrinktoji partija atlyginimus turėtų suderinti su pragyvenimo išlaidomis.

Vieno iš penkių atlyginimas nepasikeitė nuo pragyvenimo išlaidų krizės pradžios 2021 m., o beveik kas septintas teigė, kad jų atlyginimas sumažėjo.

Tiems, kuriems buvo padidintas darbo užmokestis, vidutiniškai jis padidėjo 3 proc., o tai „labai atsilieka“ nuo didžiausios dviženklės infliacijos.

Nors mažėjanti infliacija buvo įvardijama kaip ženklas, kad ekonomika „daro posūkį“, trys iš penkių apklaustųjų teigė, jog to nejaučia.

„Indeed“ vyresnysis ekonomistas Jackas Kennedy'is sakė: „Daugiau nei dvejus metus grumiamės su pragyvenimo išlaidų krize, nenuostabu, kad rinkėjai pirmiausia galvoja apie atlyginimus.

Britanijos žmonės aiškiai ragina išrinktąją vyriausybę toliau mažinti finansinį spaudimą ir tikimės, kad šis klausimas išliks visuomenės akyse dar ilgai po to, kai bus nuspręsta dėl laimėjusios partijos“.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder