Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Turguje perkant rūbus ligiai taip pat reikia mokėti daugiau, nes skaičioja dar banko mokesti.
Marija, 2022-07-02 18:13
Na, čia tiesiog priminimas klientams, kad "reikia įnešti į kasą grynais". O iki inkasacijos gryni, kaip žinia, gal ne visada ir juolab ne visiems šventas reikalas, bet... Apskritai yra gana durna situacija. Už aptarnavimą priimta palikti - 10-12% sumos "arbatai". Tačiau, juo toliau, juo labiau kišenėje nebėra smulkių, nes visur atsiskaitome kortele. Ir nemanau, kad verslininkai tuo 10% dalinsis su padavėjais, virtuve ir t.t. :)
Praeivis, 2022-07-02 17:38
kaip prieš keletą metų vieno žymiojo, didžiojo mokesčių mokėtojo, pajūrio laisvalaikio komplekso klonas..? Tas kompleksas, kaip dabar minimas naktinbaris, taip pat nepageidavo atsiskaitymų kortelėmis.., buvo net banko bankomatą pasistatęs... Po to kaip kokie kačiukai atako VMI, FNT pareigūnai, kurie nustatė begalės nesumokėtų valstybei mokesčių... Manau, kad naktinbario veiklą rimčiau patyrinėtį turėtų Klaipėdos AVMI operatyvinis skyrius...
Ar tik nebus, 2022-07-02 12:56

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.