Patvirtinta KN stebėtojų taryba

KN (AB „Klaipėdos nafta"), naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorės neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime, vykusiame spalio 20 d., akcininkų balsų dauguma patvirtinti bendrovės stebėtojų tarybos nariai: Mantas Šukevičius, Robertas Vyšniauskas ir Dovilė Kavaliauskienė. Stebėtojų tarybos nariai išrinkti ketverių metų kadencijai.

Stebėtojų taryba tvirtina bendrovės strategiją ir stebi jos vykdymą, yra atsakinga už sandorių su trečiosiomis šalimis priežiūrą, renka ir atšaukia valdybos narius, prižiūri valdybos darbą.

Į KN stebėtojų tarybą išrinktas Mantas Šukevičius šiuo metu eina AB „Detonas“ nepriklausomo valdybos nario ir valdybos pirmininko pareigas, dirba nepriklausomu valdybos nariu VĮ „Oro navigacija“, taip pat dirba NT investicijų valdymo bendrovės „Victory Funds“ valdyboje, yra JSCB „Qishloq Qurilish Bank“ stebėtojų tarybos narys.

M. Šukevičius turi sukaupęs patirties finansiniame sektoriuje – bankuose, kreditų bendrovėse – tarptautiniu mastu.

Robertas Vyšniauskas šiuo metu vadovauja UAB „Valstybės investicinis kapitalas“, taip pat yra UAB „EPSO-G“ nepriklausomas valdybos narys ir valdybos pirmininkas, audito komiteto narys, eina UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ nepriklausomo valdybos nario pareigas.

R. Vyšniauskas yra bendrovių valdymo, susijungimų ir įsigijimų konsultantas.

Dovilė Kavaliauskienė Energetikos ministerijoje užima Teisės ir personalo grupės patarėjos pareigas. Greta teisės klausimų ji yra atsakinga už valstybės valdomų įmonių (VVĮ) klausimų koordinavimą.

Kandidatų į KN stebėtojų tarybos nepriklausomus narius atranką vykdė bei stebėtojų tarybos narių kandidatus teikė didžiausia KN akcininkė Energetikos ministerija, turinti 72,47 procentų akcijų.

Taip pat papildomus kandidatus teikė KN akcininkė UAB koncernas „Achemos grupė“, turinti 10,41 procentų akcijų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder