Omanas

Pirmą kartą - verslo misija į neatrastą Omaną

Balandžio 28 – gegužės 4 d. Klaipėdos ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai pirmą kartą savo veiklos istorijoje surengė jungtinę verslo misiją į Lietuvos verslui dar nepažintą kraštą – Omano Sultonatą. Maskate, Omano sostinėje lankėsi beveik 30 skirtingas verslo sritis atstovaujančių Klaipėdos ir Kauno regionų įmonių atstovų.

Pagrindinis verslo misijos tikslas – dalyvauti pirmajame Omano Sultonato – Lietuvos verslo forume, kuriame lankėsi ir Lietuvos Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, viceministras Karolis Žemaitis bei Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje ir Omano Sultonatui Eitvydas Bajarūnas. Forumo metu delegaciją pasitiko Omano prekybos, pramonės ir investicijų skatinimo ministras Qais bin Mohammed Al Yousef bei Omano prekybos ir pramonės rūmų pirmininkas Faisal Abdullah Al Rawas.

Renginio metu buvo pristatyta šalies verslo aplinka, investavimo ir verslo vystymo galimybės. Taip pat buvo surengti individualūs verslo susitikimai (B2B), kuriuose Lietuvos verslo atstovai galėjo ne tik rasti naujus bendradarbiavimo partnerius, pasikeisti kontaktais, pristatyti savo poreikius bei siūlomą produkciją ar paslaugas, bet ir geriau pažinti vietos verslo kultūrą. Pasak verslo misijoje dalyvavusios Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų informacijos vadybininkės Urtės Darulytės, nors lietuviams Omanas skamba vis dar egzotiškai, tačiau šalys turi potencialo bendradarbiauti, ypač pramonės, turizmo ir informacinių technologijų srityse.

Omanas

Verslo misijos metu dalyviai taip pat lankėsi ir Omano sostinėje įsikūrusiose pramonės sektoriaus įmonėse „Services & Trade“, „Nicholson Jones Partnership“, apsilankė įmonės „Invest Oman“ biure.

Omanas

Rūmų narys, UAB „Terekas“ verslo misijos metu ne tik rado naują įmonės atstovą šiame regione, tačiau ir pardavė energiją taupančią formą Omane veikiančiai įmonei „Sarooj Water“, kuri stato gamyklą ir bus didžiausias vandens išpilstytojas šalyje. Pasak UAB „Terekas“ Afrikos ir Artimųjų rytų regiono vadovo Roko Balsio, norint konkretaus rezultato, itin svarbu tinkamai pasiruošti verslo misijoms, įdirbis ir potencialių partnerių paieška prieš išvykstant į kelionę.

Omanas

Dalyvavimas šioje verslo misijoje yra viena iš rūmų pagal priemonę „Naujos galimybės LT“ vykdomo projekto veiklų, todėl įmonėms, atitinkančioms nustatytus reikalavimus, projekto lėšomis bus kompensuota kelionės kaštų dalis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder