Plovyklų tinklas „Ainava Auto SPA“ Klaipėdoje atidarė naują automobilių plovyklą

Plovyklų tinklas „Ainava Auto SPA“ oficialiai įžengė į Klaipėdą – sausio 20 dienos rytą perkirpus kaspiną atidaryta naujausiomis, kokybe ir tvarumu pasižyminčiomis technologijomis aprūpinta tunelinė automobilių plovykla. Į prie pat Centrinio Klaipėdos keltų terminalo, Minijos g. 96,esančią plovyklą investuota 3,3 mln. eurų.

Užpildys kokybės trūkumą

Klaipėdoje atidaryta tunelinė plovykla – jau antroji šalyje įmonės „Ainava Auto SPA“ paslaugų vieta – iki šiol tinklo plovykla jau ketverius metus veikė Vilniuje. Kaip pasakoja plovyklų tinklo vadovas Ainis Jaseliūnas, plėstis į uostamiestį paskatino pastebėtas kokybės trūkumas.

„Šis žingsnis – mūsų intensyvios plėtros strategijos rezultatas. Siekiame, kad mūsų veiklos geografija apimtų ne tik šalies sostinę, bet ir kitus didžiuosius šalies miestus, kuriuose artimiausiu metu taip pat numatome atidaryti tunelines automobilių plovyklas.

O šiandien reikia pasidžiaugti ir įgyvendintais planais bei realybe tapusiu plovyklos Klaipėdoje projektu. Esame įsitikinę, kad ši plovykla padės užpildyti čia jaučiamą kokybės trūkumą, formuos švaros kultūrą, o mūsų paslaugas išbandžiusiems klientams paliks tik geras emocijas“, – teigia „Ainava Auto SPA“ vadovas.
 

Stebina modernumu

1,7 tūkst. kv. metrų ploto „Ainava Auto SPA“ plovykloje sumontuotos vienos moderniausių rinkoje esančių technologijų, priversiančios automobilį blizgėti lyg išriedėjus iš automobilių salono.

Projekto autorių pasirinkimą lėmė ir atsižvelgimas į Lietuvoje vyraujančias sąlygas – jie galvojo ir apie mažas detales, padedančias saugiau nuplauti ir itin purvinas transporto priemones.

„Sau keliame pačius aukščiausius reikalavimus ir nuolat stengiamės tobulėti, ką šįkart, neabejoju, pamatys ir mūsų klientai. Plovykloje įmontuotos automatinės valstybinių numerių atpažinimo kameros, automobilio dydžio atpažinimo davikliai, tunelyje naudojami patentuotos sudėties „SofTecs“ šepečiai ypač saugiai plaunantys automobilio kėbulą.

Plovimas prasideda dar prieš įriedant į automatizuotą tunelį – kad purvas nesiveltų į šepečius ir nesugadintų automobilio išvaizdos, pirminis sluoksnis yra nuskalaujamas rankiniu būdu. Svarbus ir plovyklos universalumas, mat ji pritaikyta ir iki 2,4 metro aukščio automobiliams bei mikroautobusams“, – apie plovyklos privalumus kalba A. Jaseliūnas.

Pasirūpino tvarumu

Plovykloje, į kurią investuota net 3,3 mln. eurų, taip pat naudojama neutralaus ir šarminio pH chemija, negadinanti chromuotų ir guminių automobilio detalių.

Be to, naujausia Klaipėdoje atidaryta plovykla draugiška aplinkai – 35 metrų ilgio vokiečių gamintojo „WashTec“ automatiniame tunelyje yra naudojamas pakartotinio panaudojimo vandens įrenginys, kuris išvalo panaudotą vandenį ir grąžina jį atgal į plovimą.

Tik galutinis automobilio nuskalavimas atliekamas šviežiu vandeniu ir visiškai nesvarbu, kokią plovimo programą – Bazinę, Komforto, Verslo ar Premium, pasirenka lankytojas.

Anot A. Jaseliūno, dėl geresnės klientų patirties projekto autoriai nemažai dėmesio skyrė ir savitarnos erdvei: čia įrengti galingi siurbliai, suspausto oro pistoletai ir automatiniai kilimėlių plovimo aparatai. Didžiulis plotas ir įrenginių skaičius vienu metu leidžia priimti net septynis automobilius.

„Didžiulį dėmesį skiriame lankytojų patogumui – įrenginiai sumontuoti vidaus patalpose, tad orų permainos ir krituliai neturės jokios įtakos mūsų klientų galimybėms tinkamai pasirūpinti savo automobilių švara. „Auto SPA“ tai vieta, kurioje mylintys savo automobilius galės visapusiškai atliepti poreikius ir pasirūpinti kone tobula automobilio švara“, – teigia A. Jaseliūnas.

Sidebar placeholder