Kalėdinė prekyba

Prekybininkai ruošiasi būsimai kalėdinių pirkinių karštinei internete (1)

Dėl COVID-19 pandemijos sutrūkinėjusios logistikos grandinės ir besikeičiantys klientų poreikiai verslus skatina iš anksto ruoštis šių metų šventiniam kalėdinės prekybos laikotarpiui. Ankstinamas prekių užsakymas iš importo šalių, investuojama į vidinius logistikos sprendimus, kad internetu užsisakyti pirkiniai pirkėjus pasiektų be trikdžių.

Elektronines parduotuves „Senukai“ ir „1A“ valdanti bendrovė „Kesko Senukai Digital“ investavo į naują logistikos centrą, iš kurio ir Lietuvos pirkėjus internetu įsigytos prekės nuo šiol pasieks dar greičiau, teigiama pranešime spaudai.

„Pandemija ne tik išaugino paklausą elektroninėje prekyboje, bet ir pakoregavo klientų lūkesčius. Dabar užsisakius pirkinį internete klientams svarbi kiekviena minutė. Todėl atidarėme naują Baltijos šalių rinkai aptarnauti skirtą logistikos centrą Latvijoje ir investavome į sprendimus, kurie leis sparčiau organizuoti pirkinių komplektavimą bei jų atidavimą siuntų pristatymo tarnyboms“, – sako „Kesko Senukai Digital“ logistikos vadovas Kęstutis Statulevičius.

Naujas logistikos centras dirba didesniu pajėgumu ir gali apdoroti beveik dvigubai didesnį užsakymų skaičių nei iki šiol, todėl ir pirkinių pristatymas klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pagreitės.

Naujojo logistikos centro vieta Latvijoje pasirinkta dėl geografiškai patogios vietos aptarnauti visas tris Baltijos šalis. 5.700 kv. metrų ploto sandėlis išsinuomotas Rygos „Rumbula“ logistikos parke.

„Didelį prioritetą skyrėme asortimento didinimui, nes dabar galime sandėliuoti apie 50 tūkst. skirtingų pavadinimų prekių. Naujame sandėlyje yra du kartus daugiau saugojimo vietų stelažuose ir net penkis kartus daugiau vietų lentynose nei naudojomės iki šiol. Tai leidžia turėti platesnį asortimentą ir pakankamą atsargų kiekį, kad pirkėjams nieko nepritrūktų“, – pažymi K. Statulevičius.

Logistikos centre bus laikomos ir komplektuojamos ne tik namų statybai ar remontui būtinos medžiagos, bet ir buitinė technika, baldai, apdailos, elektronikos, laisvalaikio ir kitos prekės.

Anot K. Statulevičiaus, nauji apribojimai patekti į fizines parduotuves skirtingose Baltijos šalyse lemia skirtingą pirkėjų reakciją. Svarbu greitai reaguoti į valdžios institucijų priimtus sprendimus ir būti pasiruošus pasitelkti papildomų išteklių: žmogiškųjų, logistinių, technologinių. Todėl naujame logistikos centre „Kesko Senukai Digital“ keičia ir užsakymų komplektavimo modelį.

„Iki šiol samdydavome išorinius tiekėjus, kurie atlikdavo užsakymų komplektavimo paslaugas, bet po kelių nesėkmingų pasirinkimų nusprendėme šias operacijas perimti į savo rankas. Tai mums leis greičiau reaguoti į nenumatytas aplinkybes, nebebūsime priklausomi nuo trečiųjų šalių resursų ir darbo principų ir, svarbiausia, galėsime klientams užtikrinti visą efektyvią tiekimo grandinę“, – teigia įmonės logistikos vadovas.

Raktažodžiai
Ruoškitės ruoškitės..šiemet šv.Kalėdas mano šeima švęs be dovanų.Kojos nekelsim į prekybos centrus ir internetu nepirksim.i
Turinti per prievartą galimybių pasą, 2021-09-18 05:39
Sidebar placeholder