degalinė

Pricer.lt: pigiausios degalinės - kur vairuotojai galėtų sutaupyti (2)

Pricer.lt komanda spalio 14 d. atliko degalų kainų tyrimą populiariausiose degalinėse ir sudarė reitingą, kur pildamiesi degalus gyventojai galėtų sutaupyti.

Pricer.lt spalio mėnesio pigiausių A95 benzino, dyzelino ir suskystintų automobilinių dujų reitinguose vienareikšmiu lyderiu išlieka degalinė „Jozita“. „Circle K“ ir „Viada“ stabiliai įsitvirtino brangiausių degalinių pozicijose.

Kainų palyginimo portalo Pricer.lt duomenimis, spalio 14 d. A95 markės benzino aukščiausia kaina buvo „Viados“ ir „Circle K“ degalinėse – 1,439 euro už litrą. „Neste“ degalinėje jis kainavo 1,389, o štai „Jozitos“ degalinėje jis buvo pigiausias – 1,340 euro už litrą. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios A95 benzino kainų – 9,9 cento litrui arba 7,4 proc.

Dyzelino kainos išsidėsčiusios panašiai. Pigiausias dyzelinas „Jozitos“ degalinėje – 1,250, o brangiausias degalinėse „Viada“ ir „Circle K“ – net 1,339 euro už litrą. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios dyzelino kainų – 8,9 cento litrui arba 7,1 proc.

Mažiausia automobilinių dujų kaina irgi buvo „Jozitos“ degalinėje – 0,70 euro, „Orlen Lietuva“ su 0,709 euro kaina užėmė antrą vietą, brangiausia – degalinėje „Viada“ – 0,769 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios automobilinių dujų kainų – 6,9 centai litrui arba 9,9 proc.

Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios degalų kainų degalinėse traukiasi, pažymima kainų palyginimo portalo Pricer.lt pranešime. Pasiūla per kelis artimiausius mėnesius bus ribota, o paklausa didės, be kita ko, dėl gamtinių dujų ir anglių kainų šuolio.

„Goldman Sachs“ ekspertai mano, kad „Brent“ naftos kaina iki metų pabaigos gali pakilti iki 90 JAV dolerių už barelį. O Rusijos prezidentas V. Putinas neatmeta galimybės, kad naftos kaina galėtų pakilti iki 100 JAV dolerių už barelį.

Raktažodžiai
Taip juzitaj isipyles ilgai ,nevažiuosi ir koki ten marmala pardavinėja,bet tai niekam neidomu,viskas nupirkta
Jonas, 2021-10-19 21:49
Taip juzitaj isipyles ilgai ,nevažiuosi ir koki ten marmala pardavinėja,bet tai niekam neidomu,viskas nupirkta
Jonas, 2021-10-19 21:48
Sidebar placeholder