Prie Palangos išdygs viešbučių ir daugiabučių kompleksas (4)

Palangos savivaldybė pranešė, kad netoli kurorto planuojama statyti modernų daugiabučių ir viešbučių kompleksą su SPA.

Pateiktuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, kad Kutninkų g. Šventojoje esančiuose sklypuose statytojas UAB „Sinergijos Slėnis“ planuoja bendros koncepcijos kompleksą.

Bendrovės užsakymu projektuojami 3 mažaaukščiai (2 aukštų su mansarda) daugiabučiai gyvenamieji namai. Šalia numatoma statyti pagalbinį pastatą, kurio cokoliniame aukšte projektuojamas automobilių parkingas, pirmame aukšte - pirtys su SPA ir lauko zona su lauko baiseinais, sporto ir poilsio aikštelėmis kvartalo gyventojams.

Taip pat projektuojami du 2 aukštų viešbučiai su mansarda, kurių pirmas aukštas atviras, ant kolonų, skirtas automobilių stovėjimo aikštelėms įrengti.

Trečiojo 2 aukštų su mansarda viešbučio pirmame aukšte projektuojamos maitinimo ir prekybos paskirties patalpos.

Atkreipiamas dėmesys, kad, siekiant sumažinti automobilių judėjimą po teritoriją, automobilių aikštelės projektuojamos arčiau įvažiavimo į kvartalą.

„Projektuojamų pastatų architektūra sprendžiama vadovaujantis bendra koncepcija, kurios pagrindinė idėja yra organiškas ryšis su gamta, tvari architektūra, aukšta aplinkos kokybė. <...> Kvartalo gerbūvis ir infrastruktūra bus sprendžiami kompleksiškai. Teritorija maksimaliai pritaikoma gyventojų laisvalaikui, poilsiui, sportui, projektuojamos aikštelės vaikų žaidimams“, - nurodoma UAB S. Juškos architektūros studijos parengtuose projektiniuose pasiūlymuose.

Visoje teritorijoje formuojamas reljefas supilant kalvas, įrengiant dekoratyvinį apželdinimą, teritorijos apšvietimą.

Nurodoma, kad statybos metu kaimyninių sklypų savininkai ir valdytojai nepatogumų nepatirs, praėjimai ir privažiavimai nebus uždaryti.

Šventojoje projektuojami statiniai patenka į registruotos kultūros vertybės Šventosios senovės gyvenvietės, pripažintos saugoti moksliniam pažinimui, apsaugos zoną. Tačiau dar 2007 m. atlikti žvalgomieji archeologiniai tyrimai atskleidė, kad radinių šioje teritorijoje nėra.

Viešas projektinių pasiūlymų pristatymas numatytas spalio 14 d.

Sveikinu šventoji atsigaus
Kazimieras, 2021-10-13 15:58
Greit Palanga būs visiškai nepatraukli, pažiūrėkit Vanagupės g. Kur tik laisvas žemės lopinėlis ten statybos! Baisu kas darosi Lietuvoje!!!!!
Ekonomistas, 2021-10-13 15:43
>>>Kopas. Prie ko cia valdzia, kai projektas UAB "Sinergijos slenis"?
ezys, 2021-10-13 11:14
Sidebar placeholder