„Rimi“ skelbia parduotuvių darbo laiką šventiniu laikotarpiu (1)

Siekdamas suteikti galimybę pirkėjams apsipirkti saugiai, išvengiant galimų didesnių susibūrimų, prekybos tinklas „Rimi“ kviečia šventėms ruoštis iš anksto, nes pirmąją Kalėdų dieną bei sausio 1-ąją parduotuvės nedirbs, išskyrus aštuonias budinčias parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir pajūryje.

Kūčių vakarą ir antrąją Kalėdų dieną „Rimi“ parduotuvės dirbs trumpiau – iki 20 val., o paskutinę metų dieną – iki 21 val.

Kviečia šventėms ruoštis iš anksto

Kaip ir praėjusiais metais, visos „Rimi“ prekybos tinklo parduotuvės gruodžio 24 d. dirbs iki 20 val., o pirmąją Kalėdų dieną – nedirbs. Antrąją Kalėdų dieną prekybos centrai dirbs nuo 9 iki 20 val.

„Mūsų tinklo darbuotojams šie metai buvo kupini iššūkių. Ne tik kaip visi šalies bei pasaulio gyventojai susiduriame su naująja realybe, bet ir turime būti tie, kurie pasirūpina, kad pirkėjai galėtų jaustis ramūs, jog kiekvieną dieną, o ypač artėjant šventėms, jų namams ir šventiniam stalui nepritrūks reikiamų prekių.

Visiems ypatingą Kalėdų dieną mūsų darbuotojai privalo būti su savo artimaisiais – pasidžiaugti švente, atokvėpiu, ramybe ir saugumu brangiausiųjų žmonių apsuptyje“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

Naujųjų išvakarėse – gruodžio 31 d. iki 21 val. dirbs visos „Rimi“ tinklo parduotuvės.

Pirmąją metų dieną dirbs budinčios parduotuvės

„Rimi“ darbo laiką šventinėmis dienomis taikome atsižvelgiant į dabartinę situaciją, kai pirkėjams labai svarbu jaustis saugiai ir tuo pačiu turėti galimybę apsipirkti patogiai“, – sako I. Miklienė. Pasak jos, aštuonios budinčios parduotuvės sausio 1-ąją didžiuosiuose miestuose užtikrins, kad pirkėjai prireikus galėtų įsigyti būtiniausias prekes, tačiau tuo pačiu paskutinė metų dieną parduotuvių darbuotojams bus lengvesnė.

Budinčios „Rimi“ parduotuvės sausio 1 d. nuo 10 iki 20 val. dirbs Panevėžyje, adresu Klaipėdos g. 82, Palangoje, adresu Malūno g. 10, Šiauliuose, adresu Gegužių g. 30, Klaipėdoje, prekybos centre „Arena“, Alytuje, adresu Naujoji g. 7E-1, Kaune, prekybos centre „Savas“, ir dvi – Vilniuje, įsikūrusios adresu Žirmūnų g. 64 bei Kedrų g. 4.

Šiuo metu „Rimi“ prekybos  tinklą sudaro 76 parduotuvės. Juose pirkėjai randa platų tiek kasdienių maisto, tiek buities prekių pasirinkimą.  Vien šiemet prekybos tinklą „Rimi“ papildė 9 naujos parduotuvės, o naujausia Klaipėdoje, Tauralaukyje, bus atidaryta šią savaitę.

Ar Kretingos Rimi dar nebankrutuoja, o mažos jos patalpose įsikūrusios parduotuvėlės? Dėl GP reikalavimo, ten tuščia ir nyku, vienas kitas klientas. Nesuvokiama, kaip tokie verslai gali leisti skirstyti klientus. Tiek turintys tiek neturintys GP lygiai taip pat gali sirgti, nešioti virusą, užkrėsti kitus. Kur prasmė? Kodėl rimi ir kitos didelės parduotuvės nesikreipiat į vyriausybę dėl GP reikalavimo? Ar jums viskas gerai? Ar tikitės ale nukentėti ir prašyti paramos iš valstybės? Vargu ar ją gausite, nes medikams padažėti priedai ir priemoka už kiekvieną paskiepytą 5e ar 15e, dar jų nepasiekė ir nepasieks. Taigi stokit į žmonių pusę, reikalaukit GP atsisakymo, gal būt žmonės Jus vėl pamils ir sugrįš nusipirkti duonos. Nes aš nors ir turiu antikūnių, atsisakau eiti į parduotuves, kurios reikalauja GP, ir aš tokia esu ne viena.
Kretingiškė, 2021-11-23 22:02
Sidebar placeholder