Rusijos parduotuvių tinklas „Mere“ toliau plečiasi Lietuvos rinkoje

Vieną didžiausių žemų kainų tinklą „Svetofor“ Rusijoje valdantys verslininkai toliau plečiasi Lietuvoje, šiuo metu prekės ženklo „Mere“ parduotuvių šalyje yra jau vienuolika.

Pirmoji „Mere“ parduotuvė 2019 m. birželio mėnesį buvo atidaryta Kaune, antroji duris atvėrė Alytuje. Dabar minėtas prekybos tinklas jau yra įsikūręs ir Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, Tauragėje bei Kretingoje.

„Svetofor“ skelbia, jog iš viso Lietuvoje planuojama atidaryti 40 parduotuvių. Nors parduotuvės prekių asortimentas iki šiol nėra didelis, o interjeras primena sandėlį, ją valdančios bendrovės atstovai tikina, jog tai tik pradžia. Asortimentą žadama gausinti, o prekės čia turėtų kainuoti apie 20 proc. pigiau.

Bendrovės interneto tinklapyje skelbiama, kad „Svetofor“ prekės ženklas vienija daugiau kaip 3 tūkst. parduotuvių. „MERE“ yra viena iš „discounter“ formato tinklų rytinėje Europos rinkoje: Rusijoje, Baltarusijoje ir Kazachstane. Europos Sąjungoje ši įmonė buvo įkurta prieš dvejus metus.

„Parduotuvės buvo atidarytos Rumunijoje, Vokietijoje, Lietuvoje. Artimiausiu metu planuojama atidaryti mažmeninės prekybos vietas Latvijoje, Italijoje, Ispanijoje, Lenkijoje.

Bendrovė Lietuvoje veikia nuo 2019 metų ir planuoja ritmiškai vystytis rinkoje atsižvelgdama į klientų pageidavimus ir poreikius“, – rašoma tinklapyje mere.ws. 

Tiesa, Rusijos prekybos centras, kuris teigia esąs pigesnis už „Aldi“ bei „Lidl“, šią vasarą atidarys savo pirmąsias parduotuves ir Didžiojoje Britanijoje.

Archyvų nuotr.

Mere parduotuvė Kaune© Alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder