Seną pastatą pavers naujomis parduotuvėmis

Per metus turėtų būti atnaujintas Šilutės plente esantis senas pastatas - jis bus pritaikytas prekybai, o patalpose galės įsikurti ne vienas nuomininkas.

Šiuo metu komercinėse patalpose Šilutės plente 53 veikia įvairūs verslai, tarp jų - vaikų žaidimo kambarys, elektros prekių parduotuvė.

Pastato atnaujinimą planuojančios uostamiesčio statybų bendrovės „Velvita“ vadovas Vitalijus Elvikis „Vakarų ekspresui“ sakė, kad atlikus darbus jame galės veikti prekybininkai.

„Ten bus didmeninei ir mažmeninei prekybai pritaikytos patalpos, sandėliavimo, prekybos patalpos, jos bus nuomojamos. Pritaikomos iš esmės bet kam, bus iki penkių nuomininkų, patalpos taip ir bus suskirstytos“, - teigė V. Elvikis.

Beveik 1,8 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastate taip pat bus administracinės patalpos, darbuotojų poilsio kambarys - jas numatoma įrengti antrajame aukšte. Vadovo teigimu, iš esmės pasikeis ir pastato išorė.

V. Elvikio manymu, pastato atnaujinimo darbai turėtų būti baigti kitais metais. Jis negalėjo pasakyti, kiek įmonei tai kainuos: „Kol kas skaičiuojame.“

Greta prekybinių patalpų taip pat bus dengta statybinių medžiagų sandėliavimo aikštelė, šešios automobilių stovėjimo vietos.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder