„Tech Zity“ jau renkasi partnerius

Buvusiuose Klaipėdos „Švyturio“ alaus daryklos gamybiniuose pastatuose (Bangų g. 2) dar tik vyksta pasiruošimas paversti šią teritoriją daugiafunkciu centru. „Tech Zity“ atidarymas numatomas po metų, bet jau dabar ieškoma partnerių, kurie organizuos maitinimą bei įrengs sporto klubą.

„Tech Zity“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Guoda Stašaitytė „Vakarų ekspresui“ sakė, kad kaip tik šiuo metu ieškoma operatoriaus, kuris būtų atsakingas už pirmąją Klaipėdoje maisto halę (angl. food hall).

„Norime pasirinkti vieną partnerį, kuris ir organizuotų visą maisto halės veiklą“, - sako G. Stašaitytė. Anot jos, tokios koncepcijos maitinimo erdvės sulaukė didelio pasisekimo Vilniuje, tad tikimasi, kad klaipėdiečiai bei miesto svečiai jas taip pat įvertins. Planuojama, kad maisto halėje bendrą lankytojų erdvę sups maždaug 6 skirtingo maisto virtuvės bei baras. Iš viso tam planuojama skirti apie 600 kvadratinių metrų komplekso ploto.

„Taip pat šalia turėtų įsikurti atskiras restoranas ir kavinė, kuriems taip pat ieškome partnerių“, - planus vardija G. Stašaitytė.

Anot jos, visas „Tech Zity“ maitinimo paslaugų kompleksas kartu su lauko terasomis užims daugiau nei 1 000 kvadratinių metrų.

„Turim susidomėjimą tiek iš esamų partnerių Vilniuje, tiek iš Klaipėdos maitinimo sektoriaus įmonių, orientuojamės į kokybę, todėl norime rinktis“, - sako G. Stašaitytė. Anot jos, maitinimo partnerius „Tech Zity“ planuoja pasirinkti iki metų pabaigos.

Sporto klubas

Dar viena sfera, kur „Tech Zity“ Klaipėdoje ieško partnerių, tai sporto klubas.

„Patys organizuojame biurų nuomos, trumpalaikio apgyvendinimo ir konferencijų veiklas, tačiau sporto klubui įrengti ieškome partnerio“, - sako G. Stašaitytė.

Planuojama, kad 15 000 kvadratinių metrų ploto „Tech Zity“ daugiafunkcis centras Klaipėdoje duris atvers 2022 metų pabaigoje. Paskelbtos investicijos į projektą - 10 milijonų eurų. Komplekse planuojama įrengti apie 400 darbo vietų su bendradarbystės erdve. Taip pat 2 800 kvadratinių metrų konferencijų centrą, kuriame didžiausia salė talpins iki 650 žmonių.

Kursis startuoliai

Tikimasi, kad „Tech Zity“ pradės startuolių infrastruktūros kūrimo bumą uostamiestyje. Vienas pirmųjų apie planus čia kurtis pranešė startuolis „Kilo Health“. Jo vadovai Klaipėdoje planuoja sudaryti sąlygas dirbti maždaug 100 savo darbuotojų.

„Darbo vieta Klaipėdoje - turbūt geriausias sprendimas, siekiant tobulo balanso tarp darbo ir laisvalaikio. Uostamiestyje gyvenimo tempas lėtesnis ir tai savaime sukuria tam tikro atsipalaidavimo jausmą, ko Vilniuje kartais daugelis pasigendame.

Be to, karantino laikotarpiu, kai keliones į užsienį planuoti sudėtingiau, Klaipėda yra tas miestas, iš kurio galima dirbti per nuotolį, turėti jūrą šalia ir taip pakeisti savo kasdienybę“, - sako „Kilo Health“ vadovas Tadas Burgaila.

Vieną didžiausių „Tech Zity“ projekto Klaipėdoje pliusų startuoliai įvardija objekto vietą - iš čia lengvai pėstute ar dviračiu pasiekiamas miesto centras, kavinės, perkėla, jūra.

„Visa tai lemia sprendimą jungtis prie besikuriančios bendruomenės Klaipėdoje“, - sako startuolio „Ondato“ vadovas Liudas Kanapienis.

Anot G. Stašaitytės, dar nėra susitarimų dėl konkrečių plotų ar darbo vietų skaičiaus nuomos, tačiau yra priimtas principinis sprendimas, kad abu startuoliai kursis „Tech Zity“ Klaipėdoje.

SPRENDIMAS. „Darbo vieta Klaipėdoje - turbūt geriausias sprendimas“, - sako „Kilo Health“ vadovas Tadas Burgaila.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder